dr n. med. Jerzy Kochan

Chirurg szczękowo twarzowy

Moja mama ma 82 lata i od dłuższego czasu choruje na neuralgię nerwu trójdzielnego. Gdy dolegliwości bólowe powracają, Pan Doktor zawsze skutecznie zajmuje się problemem. Z odpowiednią dozą empatii i fachowością szybko uśmierza potworne cierpienie, przywracając mamie radość życia. Życzę każdemu lekarzowi takiego poziomu zaufania do kompetencji, jakim moja mama obdarza Pana Doktora. Najwyższej klasy specjalista. Dziękujemy Panie Doktorze!

Dla doktora nie ma skomplikowanych zabiegów :) Jak do chirurga szczękowo twarzowego to tylko do tego pana doktora.

Bardzo dobry chirurg szczękowy. Przeprowadzał u mnie zabieg ekstrakcji zatrzymanej górnej ósemki, która otworzyła zatokę. Podczas wizyty kontrolnej wytłumaczył jak będzie wyglądała operacja i dlaczego należy ją wykonać. Zabieg z niewielkimi komplikacjami zakończył sukcesem. Przy kolejnej wizycie kontrolnej zlecił zdjęcie rtg zatok, by wykluczyć ewentualne problemy. Miły w kontakcie z pacjentem.

Fantastyczny specjalista. Usuwał mi zęby i wykonywał implanty -rewelacyjnie. Wcześniej usuwał zęby, których nikt nie chciał ruszyć, polecam- szybko i bez pozostałości. Kierują do niego pacjentów inni stomatolodzy- to tez o czymś świadczy