dr n. med. Jacek Szopińskidr n. med. Jacek Szopiński - zdjęcie profilowe

dr n. med. Jacek Szopiński

Chirurg ogólny

Pan Doktor jest kierownikiem (Ordynatorem) Oddziału Chirurgii Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego w Bydgoszczy oraz Adiunktem w Katedrze Chirurgii Ogólnej i Transplantologii, Klinice Chirurgii Wątroby i Chirurgii Ogólnej Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu – Szpital im.dr A.Jurasza w Bydgoszczy;

Specjalizuje się w:

chirurgii przepuklin brzusznych ( w tym dużych pooperacyjnych i chirurgii laparoskopowa przepuklin)
leczeniu żylaków odbytu (hemoroidów)- kriochirurgia metodą Barrona
leczeniu chorych z przetokami przewodu pokarmowego – powikłaniami operacji lub z innych przyczyn,
zespołem krótkiego jelita itd.
leczeniem żywieniowym pozajelitowym i dojelitowym.
W ramach działalności w Oddziale Chirurgii operuje też chorych z nowotworami przewodu pokarmowego (żołądek, jelito grube, trzustka) oraz patologiami wątroby i dróg żółciowych.
Pan Doktor wykonuje szereg zabiegów ambulatoryjnych w znieczuleniu miejscowym oraz zabiegi w znieczuleniu ogólnym w ramach chirurgii jednego dnia.

Podczas wizyty przeprowadzane jest badanie lekarskie (również z USG), a w razie potrzeby kwalifikuje i wykonuje zabiegi chirurgiczne w ustalonym z pacjentem terminie.

Jest autorem i współautorem licznych prac naukowych i wystąpień zjazdowych na konferencjach i zjazdach w Polsce i zagranicą.

Członek Zarządu Polskiego Klubu Przepuklinowego.

Bardzo dobry chirurg i człowiek. Udziela rzetelnej informacji. Wnikliwie przedstawił mi możliwości zoperowania przepukliny nawrotowej różnymi metodami,wskazując na zalety i zagrożenia. Jasno określił swoją opinię, ale wybór pozostawił mi. Jeden z niewielu chirurgów potrafiących leczyć przepukliny metodą laparoskopową. Chyba tylko jeszcze prof. Dąbrowiecki w Polsce tę metodę ma opanowaną. Piszę dzień po operacji, z dobrym samopoczuciem.

Świetny lekarz i specjalista. Po zoperowanej - rano - laparoskopowo przepuklinie pępkowej wieczorem już chodziłem, a na drugi dzień wyszedłem do domu. Dziękuję:)

Gorąco polecam , 100 % profesjonalizm!!

Gorąco polecam , 100 % profesjonalizm!!

Bardzo dobry lekarz, świetny specjalista.

Bardzo dobry lekarz, świetny specjalista.

Poprostu lekarz z powołania, wachowa pomoc, ZDECYDOWANIE GODNY POLECENIA

Poprostu lekarz z powołania, wachowa pomoc, ZDECYDOWANIE GODNY POLECENIA

Dobry lekarz. Wytłumaczył mi co mi jest i jak mam żyć, żebym czuł się lepiej. Godzien polecenia.