Centrum Medyczne PESMEDCentrum Medyczne PESMED - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

Centrum Medyczne PESMED

Uprzejmość personelu
Sprawność obsługi personelu
Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

O nas

Centrum Medyczne PESMED to miejsce o najwyższym standardzie usług medycznych, posiadające wysokiej jakości sprzęt, a także wysoko wykwalifikowany personel. Jest to miejsce nowoczesne, łączące prestiż z profesjonalizmem. Nie brakuje w nim innowacyjnych i bezpiecznych metod leczenia.

W swojej pracy cenimy sobie profesjonalizm, bezpieczeństwo, a także zaangażowanie i życzliwość. Ciągle dążymy do doskonałości, co z każdym dniem sprawia, że pacjenci chętniej korzystają z naszych usług. Zadowolenie i satysfakcja pacjenta są naszym priorytetem.

Mamy nadzieję, że połączenie tak wysokiej jakości oferowanych usług wraz z panującą atmosferą w naszej placówce sprawi, że miejsce to będzie gwarancją skutecznego leczenia i satysfakcji pacjenta.

Nasi lekarze

Endokrynolog   (+1 więcej)
Chirurg ogólny
Lekarz medycyny pracy   (+1 więcej)
Ortopeda dziecięcy   (+1 więcej)
Laryngolog
Alergolog   (+1 więcej)
Medycyna estetyczna   (+1 więcej)
Neurochirurg

Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

Polecam placówkę a szczególnie Dziękuję za pomoc Pani dr Rutkowskiej, neurologowi z pasją i wielkim sercem do pacjentów

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii