lekarz Paweł Urbanowiczlekarz Paweł Urbanowicz - zdjęcie profilowe

lekarz Paweł Urbanowicz

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Jestem specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Moje zainteresowania zawodowe:
staw kolanowy
kręgosłup L~S

staw kolanowy
kręgosłup L~S

Panu Doktorowi zdiagnozowanie mojej przypadłości zajęło chwilę, wystarczyło, że przyłożył do nogi głowicę USG. Dwaj inni lekarze widzieli na zdjęciach rentgenowskich złamanie tam, gdzie go nie było i zlecili zabiegi, które nic oczywiście nie dały, a chodziłam z cierniem w stopie pół roku. Doktor mi go usunął czuwał nad zdrowieniem. Polecam Go każdemu. To wspaniały Człowiek i ortopeda.

Polecam Go każdemu. To wspaniały Człowiek i ortopeda.

Miły doktor. Robił USG bioderek mojej Zuzi. Wszytko wytłumaczył jak dbać o bioderka. Bałam się badania teraz jak jest ta epidemia ale w gabinecie wszystko przebiegło gładko bez czekania, na czas. Miła obsługa w rejestracji.

Bardzo dobry lekarz operowal córkę miala skolioze w Toruniu. Chociaż córka nie byla wcześniej jego pacjentka w szpitalu po operacji zajął się córką jak lekarz z powołania. Dziękujemy Panie doktorze

Serdecznie polecam Pana Doktora Świetne podejście do dzieci i dorosłych. Badanie szczegółowe. Efekty leczenia już są. super dziękuję

Pan doktor pomógł mi w bólu kręgosłupa. Zdiagnozował stawy krzyżowe. Podał mi zastrzyk w plecy- bóle ustąpiły.