Filtruj terminy

Ortopeda Bydgoszcz

biziela

Bydgoszcz

Dzięki niemu mogę dalej chodzić. Pozdrawiam

Szpital Uniwersytecki nr 1
ul. M.sklodowskij-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Polecam, dobry lekarz, godny polecenia. Przyjal mojego synka bez zadnych problemow I nawet nie kazal w kolejce czekac.
Opinia dodana przez: kasia

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy
Marii Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

W lutym 2014r. złamałam nogę,złamanie trzy kostkowe z zwichnięcię.Pan doktor operował mi nogę,zrobił to świetnie bardzo fachowo.Potem chodziłam do poradni w Więcborku do pana doktora był zawsze uprzejmy,dobrze tłumaczył z dobrym podejściem.Jestem mu bardzo wdzięczna.Panie doktorze dziękuję za dobrą opiekę.Wszystkim polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Anna

Kościuszki 35
Bydgoszcz

doktor Sipowicz sprawił, że nie musiałam poddać się drugiemu zabiegowi na kręgosłup, gdybym poznała go wcześniej uniknęłabym zabiegu, wspaniałe podejście do pacjenta, polecam każdemu "zagubionemu i obolałemu". Jolanta z Koszalina
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Wojciech Hoffmann

Traumatolog, Ortopeda

zajecza 6 lok 02
Bydgoszcz

Lekarz jakich mało.Wspaniały człowiek i fachowiec.Dziękuję Panie Doktorze wdzięczna pacjentka z łódzkiego
Opinia dodana przez: Agnieszka

Omega
Cieszkowskiego 5/1A

Prawdziwy profesjonalista. Bardzo miły
i pomocny. Lekarz z powołaniem. Jest po rekonstrukcji ACL i częściowym usunieciu łąkotki przyśrodkowej. Wszystko goi się idealnie. Jestem bardzo zadowolony. Cieszę się, że trafiłem na tego lekarz. Polecam w 1000%.
Opinia dodana przez: Tomasz

Szpital Eskulap
ul. Koperkowa 2 Osielsko
86-031 Jachcice, Bydgoszcz

Wspaniały lekarz operował mnie - endoproteza stawu biodrowego w 2004 roku bardz dobrze chodzę,schylam się nie mam żadnych dolegliwości w ub. roku miałam wypadek upadłam właśnie na tą stronę operowaną złamałam bark byłam bardzo potłuczona a z protezą nic się nie stało. Jeszcz raz bardzo serdecznie dziękuję Panu doktorowi.
Opinia dodana przez: MĄTEWSKI DARIUSZ

Bydgoszcz

Fantastyczna lekarka. Moga 2 letnia córeczka na widok pani doktor uśmiecha się, bezproblemu daje sie przebadać pod kazdym katem. Pani doktor wszystko zawsze wytłumaczy, poswięca nam duzo czasu podczas wizyty.Polecam bo warto:)Pracuje w Centrum Rehabilitacji i Masażu "Regeneratio" na ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 17. Warto zainwestować zeby potem cieszyć się zdrowiem. Przemiła kadra rehabilitantów.

Szpital Eskulap
ul. Koperkowa 2 Osielsko
86-031 Jachcice, Bydgoszcz

byłam operowana przez doktora kuczynskiego i szwarca w klinice 28 czerwca w poznaniu w grudniu 2000r i do tej pory jest wszystko ok wspaniali lekarze godni polecenia.dziekuje. a.p

NZOZ Przychodnia "Łomżynska"
Łomżyńska 51A
85-865 Bydgoszcz

W ubiegłym roku w VII przyszłam do Pana doktora, który zastępował kolegę swego , który był w tym czasie na urlopie i przyjął mnie po ok. 5 godz. cierpliwie , zmęczony i nawet gdy
wróciłam się by jeszcze poprosić o rtg ręki dopisał i nic nie mówił .Ortopedia to taka szczególna ,trudna i b. odpowiedzialna specjalizacja więc podziwiam ten spokój u tego lekarza i u lekarza z nim współpracującego przy ...
Opinia dodana przez: Zofia

Ortopedzi w Bydgoszczy