lekarz Andriy Rybka

Już od kilku lat chodzę na wizyty do Pana Doktora i nie zamieniłabym go na nikogo innego. Wcześniej leczyłam się już u wielu ortopedów, jednak dopiero tutaj otrzymałam prawidłową diagnozę i pomoc, dostałam skierowanie na operację, po której wreszcie zaczęłam chodzić bez bólu. Dr Rybka zawsze jest uprzejmy, poświęca dużo na wnikliwe przeanalizowanie wyników rezonansu i innych badań. Moim zdaniem najlepszy ortopeda w Bydgoszczy

Zaczne od tego,ze dr.Rybka jest milym czlowiekiem i widac bylo,ze probowal nam pomoc,jednak kompetencje mu na to nie pozwolily. To jedyne plusy dzisiejszej wizyty. Juz od wejscia do przychodni Sanitas pojawily sie problemy. Panie z rejestracji nie mialy nas w spisie pacjentow. Pokazalam potwierdzenie rejestracji online, panie byly uprzejme, zapytaly doktora czy nas przyjmie, a ten sie zgodzil. Czekalam z malym dzieckiem okolo dwoch godzin na wizyte prywatna! Gdyby nie to,ze jutro wyjezdzam i nie mam mozliwosci odwiedzenia innej klinki, to wyszlabym stamtad po pol godziny. Dodam, ze godziny przyjmowania pacjentow to 15-18. Na miejscu bylam przed godzina 17, do gabinetu wchodzilam okolo 19. Wizyta trwala 5minut. Dowiedzialam sie, ze moje dziecko ma plaskie,koslawe nozki. Wiedzialam o tym wczesniej, dlatego tez przyszlam na wizyte. Wady nie da sie zniwelowac, ale mozna wypracowac znaczna poprawe. Codziennie mamy robic cwiczenia. Gdy zapytalam jakie,otrzymalam odpowiedz, by zarejestrowac sie do rehabilitanta. Doktor podal nam dane i adres. Zalecil rowniez noszenie wkladek. Sama musialam podpytac o ich rodzaj, o to,czy obuwie korekcyjne byloby konieczne. Na tym praktycznie skonczyla sie wizyta. Za 120zl dowiedzialam sie, ze dziecko ma krzywe nozki i ze ma robic cwiczenia, ale nie wiem jakie. Jestem naprawde rozczarowana ta wizyta. Po stracie pieniazkow i czasu wrocilam do punktu wyjscia. Liczylam na pomoc dla mojego synka, a nadal nie wiem nic. Bardzo mi przykro,ze musialam napisac taka opinie, bo nie jestem z tych osob, ktorym zalezy na oczernianiu innych. Chce poprostu doradzic rodzicom dzieci z wadami postawy, by udali sie do innego specjalisty. Ja zrobie to na pewno przy kolejnej wizycie.

dr .ortopeda jest według mojej oceny idealnym lekarzem.kiedy uległam wypadkowi dnia 26.listopada 2015 r. udzielił fachowej pomocy,zabierając z miejsca wypadku na ul gdańskiej ,a następnie w szpitalu wojskowym udzielił dalszej pomocy .dzięki lekarzowi mam uratowana stopę która była praktycznie amputowana przez koło samochodu .minął już rok a ja mogę chodzić.mam usunięte zespolenia i stopa z każdym dniem powraca do pierwotnego stanu.zamierzam umówić się na wizytę by podziękować za uratowanie mojej stopy .gorąco polecam .to idealny lekarz..zofia roeding.