lekarz Joanna Górska

2,7
2,7
2,5
2,6

Pani dr. Nie kompetentna, drwi z pacjenta. Może i lekarz nie musi się uśmiechać ale wystarczy aby był w naturę miły. A tu klops, źle postawiona diagnoza. Nie chce patrzeć na RTG z innej placówki (porażka) bo w zaprzyjaźnionej placówce się czeka tydzień a prywatnie tego samego dnia zrobiłam Pani Dr nie raczyła spojrzeć okiem. Inny lekarz złapał się za głowę jak tam można. Niestety nie polecam, tak tego nie zostawię Pani Dr. Niestety ale nie nadaje się na lekarza. Bardzo mi jest przykro.

Pani dr. Nie kompetentna, drwi z pacjenta.
Może i lekarz nie musi się uśmiechać ale wystarczy aby był w naturę miły.
A tu klops, źle postawiona diagnoza.
Inny lekarz złapał się za głowę jak tam można.
Niestety nie polecam, tak tego nie zostawię
Pani Dr. Niestety ale nie nadaje się na lekarza.

Bardzo mi jest przykro.

Absolutnie odradzam. Nie rozumiem, jak można dać więcej niż jedną gwiazdkę. Ani miła, ani konkretna, ani pomocna. Przyszłam w sprawie kostki, owszem, zostałam poproszona o zdjęcie buta, ale pani doktor nie pofatygowała się, żeby choćby rzucić na nią okiem z odległości mniejszej niż 2 metry. Oburzona, że w ogóle przyszłam odesłała mnie dalej. Zmarnowany czas, muszę jechać znowu, do innego ortopedy, który przynajmniej mnie obejrzy i wysłucha.

Jak tu stwierdzić, czy lekarka ma kompetencje, skoro podejmuje decyzję o tym, żeby nie ściągać gipsu bez wykonania rentgenu porównawczego w stosunku poprzedniego i ona jest pewna że gips jest nie do zdjęcia, ponieważ nie chce jej się po rentgenie, który jest możliwy w tym samym dniu podjąć pacjenta do gabinety, skoro po 3 minutach wizyty, gdzie trwoni czas na spławianie pacjenta już ma PESEL do skasowania stawki za głowę. Całą wizytę przeznaczyła na spławianie pacjenta i spychologię do innej placówki. Ile argumentów i uzasadnień!!!!! Absolutnie niemiła dla pacjenta. Nie dość że wymiksowała się z oceny zrostu kości tysiącem uzasadnień to jeszcze 8-letniemu dziecku zarzuciła, że to jego wina, że ma nogę złamaną. I sorry, ale nawet nie zapytała co się stało, że ma nogę złamaną, musiałam ją stopować, bo bezzasadnie obwiniała dziecko. Dziecko niezadowolone z przebiegu (spychologii) się rozpłakało to postanowiła uderzyć w nie poczuciem winy. Leczenie przez atak pacjenta. Co to ma być? Karygodne. Absolutnie odradzam.

Trudno mi zrozumieć te krytyczne komentarze. Leczę się u Pani doktor od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo dobrym specjalistą a to dla mnie jest najważniejsze.

Cóż... jak już lekarz jest rzeczowy i nie słodkopierdzący to zalewa go fala krytyki. A mnie się wizyta wczoraj podobała. I mimo że zostałem odesłany z kwitkiem bo nie miałem kompletu badań (brak opisu rezonansu) to Pani doktor potrafiła wytłumaczyć bardzo rzeczowo co i jak. Wracam za miesiąc na kolejną konsultację i mam nadzieję zdania nie zmieniać.

Jestem po wizycie u p. Doktor Górskiej. Jestem bardzo zadowolony, przeczytałem opinie i szlem z mieszanymi uczuciami. Sam wychodzę z założenia że wiele spraw warto samemu zweryfikować, często tak robię. I właśnie kolejny dla mnie przykład hejtowania. Zostałem przyjęty przed czasem, wysłuchany, przebadany, dostałem skierowania na diagnostykę, poinformowany o wszystkim co mnie dotyczy, leki, możliwe przewidywania, uspokojony. No po prostu pełen zakres. Z mojej strony ogromny szacunek, polecam. A i co chyba też istotne to p. Doktor była miła, życzliwa i kompetentna.

Pani Doktor bardzo nieprzyjemna... Mam skolioze i niedawno skończyłam 20 lat. Zapytałam się, czy po RTG mogę się skierować na jakąś rehabilitację. Na co Pani odpowiedziała, że żaden rehabilitant ani fizjoterapeuta nie podejmie się mojego leczenia i rehabilitacji bo już jest za późno. Skierowania na rezonans również odmówiła. Jeśli ktoś ma słabszą psychikę tak jak ja to bardzo nie polecam. Ciekawe, czy starszym pacjentom Pani Doktor też mówi, że jest za późno na ich leczenie ;)

Niekompetentna. Poniża. Drwi. Wyzywa od hipochondryczek. Mam nadzieje, że zostanie ukarana, za swoje podejście do pacjentów. Powinna zmienić zawód. Po zdiagnozowaniu u innego lekarza zgłoszę skargę do jej przełożonych.

Splot wielu zdarzeń sprawił, że spóźniłam się na wizytę. Pani doktor już wychodziła. Pomimo braku czasu wróciła jednak ze mną do gabinetu, zrobiła rozpoznanie, wystawiła skierowanie na badanie. Rzeczowo, fachowo, szybko i bardzo uprzejmie, mimo trudnej sytuacji i napiętego grafiku. Pierwsze spotkanie - szacunek!

Pani doktor bardzo nie miła, parskała, "wyśmiała" mnie że do niej z czymś takim przychodzę a przecież schorzenie mam nie od dziś. Podważyła wcześniejsze leczenie. Bardzo zawiodłam się na tej wizycie.