dr Małgorzata Frankowska-Rutkowska

Nie polecam tego lekarza... Mąż z chorym barkiem trafił do Doktor Frankowskiej narzekając że nie może w nocy spać a nimesil nie pomaga.... Miała być zrobione blokada, rehabilitacja już była umówiona. Pani nie uprzejmie z wielką łaską powiedziała że ma sobie kupić mell bez recepty blokady nie zrobi a rehabilitacje ma sobie przełożyć. A wszystko przez ASO podwyższone mimo tego że na dwóch wynikach jest tendencja spadkowa. Pani doktor poprostu w piątek nie chciało siedzieć w pracy bo co 5 minut miała zapisanego pacjenta (oczywiście zrobiła o to wielką aferę na korytarzu) ciekawe czy ten lekarz wie co to przysięga Hipokratesa bo chyba raczej nie ma zielonego pojęcia. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Pani doktor bardzo dokładna, kompetentna, opanowana, miła i empatyczna. Wykonała szereg badań w celu poznania przyczyny choroby. W dzisiejszym czasach bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.

Nie mogę zgodzić się z wcześniejszą opinią. Pani dr Małgorzata Frankowska- Rutkowska jest lekarzem uprzejmym, kompetentnym i empatycznym. Bez mojej jakiejkolwiek sugestii, po sprawdzeniu ostatniego wyniku z USG wystawiła mi skierowanie na RTG, kolejne USG oraz na zabiegi. Pozostały Personel Szpitala Miejskego również badzo sprawnie,uprzejmie i dogodnym terminie (necały mesiąc)zarejstrował mnie na badania. Moim zdaniem cały Szpital Miejski jest najlepszą jednostką medyczną w Bydgoszczy. Twierdzę tak na podstawie wieloletnich doświadczeń ze służbą zdrowia. Życzę powodzenia i wytrwałości w tak odpowiedzialnej pracy. Pozdrawiam 🙋 Z wyrazami szacunku Janina Olszewska

Pozostały Personel Szpitala Miejskego również badzo sprawnie,uprzejmie i
dogodnym terminie (necały mesiąc)zarejstrował mnie na badania.
Życzę powodzenia i wytrwałości w tak odpowiedzialnej pracy.
Pozdrawiam 🙋
Z wyrazami szacunku
Janina Olszewska

Arogancka osoba. Odesłała mojego ojca z opuchniętym kolanem i trudnościami w poruszaniu się mającego skierowanie do ortopedy z powrotem do lekarza rodzinnego bo nie miał badania RTG i badania krwi - Zdaniem NFZ lekarz specjalista może wystawić skierowanie na takie badanie. Mam nadzieję że gdy będzie chora też ktoś ją odeśle tam gdzie jej jej miejsce.

Mam nadzieję że gdy będzie chora też ktoś ją odeśle tam gdzie jej jej miejsce.