dr n. med. Krzysztof Olszewski

Odradzam ! Kompletny brak empatii do pacjenta, bardzo niemiły, nie chce nawet rozmawiać z pacjentem. Powiedział, że zerwane więzadło nie musi kwalifikować do rekonstrukcji. Mam sobie żyć bez więzadła i czekać aż dojdzie do dalszej degeneracji kolana. Hahaha ja jestem ... w szoku jakim cudem ma literki przed nazwiskiem. Widocznie zna się tylko na prostych przypadkach, że rekonstrukcji unika. Wizyty u niego, to tak jakby przeciąg robiono w gabinecie. Następny! Następny!

Wizyty u niego, to tak jakby przeciąg robiono w gabinecie. Następny! Następny!

Wizyta przebiegła w formie monologu. Stracone 200 zł, bo diagnozy żadnej. Mało empatyczny, mrukliwy.

Nie polecam. Według lekarza nic złego nie dolega. Jak będzie bolało posmarować maścią.Badania zrobione usg i rtg,opisana choroba,gdzie wykryto konkretny przypadek. Problem z kolanami. Nie sympatyczny,nie zasługuje na ,,literki "przed nazwiskiem.

Byłam na wizycie u ortopedy dr. Olszewskiego. Lekarz był krótki ale konkretny. W 3 sekundy zdiagnozował co mi jest. Inni lekarze nie potrafili tego zrobić przez lata leczenia (pogłębiając już i tak zły stan zdrowia) . Dostałam skierowanie na zabieg (artroskopia kolana). Jestem prawie miesiąc po operacji i zaczynam czuć się lepiej. Niedługo znów odwiedzę Pana Olszewskiego w sprawie drugiego kolana. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Tragedia.oby jak najmniej takich lekceważących lekarzy i w dodatku z tytułami.nie polecam wizyty u tego pana.

to jest lekarz?...wybiera sobie pacjentow ktorych przyjmuje, jest bardzo niemily, arogancki, bezczelny, poprostu wygonil mnie z gabinetu a gdy poprosilam o zaswiadczenie o odmowie przyjecia meza to uciekl z gabinetu jak taki tchorz!!! nikomu nie polecam takiego lekarza ja nawet psa nie dalabym mu pod opieke!!!! na skrot przed nazwiskiem trzeba sobie zapracowac a nie byc takim karierowiczem jak pan Olszewski. jesli nie musicie to omijajcie gabinet tego pana szerokim lukiem . Magda O

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego lekarza. Wizyta krótka ale bardzo skuteczna. Doktor nie bardzo pozwala na długie wywody zadaje konkretne pytania i oczekuje krótkich odpowiedzi ale może tak trzeba ponieważ wystarczyły dwie wizyty i moje problemy zniknęły. Polecam tego lekarza

Super fachowiec uratował mi nogę chociaż inni chcieli amputować poskładał miednice z kawałków zrobił z powrotem człowieka leczył przez 1,5 roku dziś chodzę! Bardzo dziękuję! Szczerze polecam!

Goraco polecam tego lekarza!!!!!! Byłam operowana w jednym ze szpitali w Bydgoszczy. Niestety ześrubowanie mojej złamanej ręki rozpadło sie po 4 tyg. Nie mam o to żalu, ale o to że przez dwa miesiące chodziłam od drzwi do drzwi i nikt nie chciał się podjąć złożenia złamania dopiro Pan Doktor zajął sie mną choć przyszłam prosto z ulicy, zoperował skomplikowane złamanie. Teraz nic mnie już nie boli, nie cierpię a ręka jest naprawiona. Dziekuje.!!!!!!!!!!

Może jest dobrym specjalistą, ale jedynie w przypadku nieskomlikowanych problemów ortopedycznych. Lekarz niepoświęcił mi czasu, a co najistotniejsze leczył nieskutecznie i nie interesował się moim zdrowiem. Może wynika to stąd, że wizyta byłą na NFZ. Ogólnie nie polecam...