dr n. med. Krzysztof Olszewski

Ortopeda

to jest lekarz?...wybiera sobie pacjentow ktorych przyjmuje, jest bardzo niemily, arogancki, bezczelny, poprostu wygonil mnie z gabinetu a gdy poprosilam o zaswiadczenie o odmowie przyjecia meza to uciekl z gabinetu jak taki tchorz!!! nikomu nie polecam takiego lekarza ja nawet psa nie dalabym mu pod opieke!!!! na skrot przed nazwiskiem trzeba sobie zapracowac a nie byc takim karierowiczem jak pan Olszewski. jesli nie musicie to omijajcie gabinet tego pana szerokim lukiem . Magda O

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego lekarza. Wizyta krótka ale bardzo skuteczna. Doktor nie bardzo pozwala na długie wywody zadaje konkretne pytania i oczekuje krótkich odpowiedzi ale może tak trzeba ponieważ wystarczyły dwie wizyty i moje problemy zniknęły. Polecam tego lekarza

Goraco polecam tego lekarza!!!!!! Byłam operowana w jednym ze szpitali w Bydgoszczy. Niestety ześrubowanie mojej złamanej ręki rozpadło sie po 4 tyg. Nie mam o to żalu, ale o to że przez dwa miesiące chodziłam od drzwi do drzwi i nikt nie chciał się podjąć złożenia złamania dopiro Pan Doktor zajął sie mną choć przyszłam prosto z ulicy, zoperował skomplikowane złamanie. Teraz nic mnie już nie boli, nie cierpię a ręka jest naprawiona. Dziekuje.!!!!!!!!!!

Super fachowiec uratował mi nogę chociaż inni chcieli amputować poskładał miednice z kawałków zrobił z powrotem człowieka leczył przez 1,5 roku dziś chodzę! Bardzo dziękuję! Szczerze polecam!

Bylem leczony przez wielu ortopedów -bez efektu, dopiero wizyta u tego lekarza byla tym czego oczekiwalem. Doktor zdecydowany i stanowczy. Pieszczot nie bylo ale konkretna diagnoza. Dzisiaj zapomnialem juz o problemie. To pierwszy lekarz, który wytlumaczyl mi istote mojej choroby!!!!!! POLECAM

Najlepszy lekarz na jakiego miałam okazję trafić. Profesjonalista. Jako jedyny potrafił mi pomóc. Jestem mu dozgonnie wdzieczna. Ma ogromna wiedzę i doświadczenie- sprawdziły się opinię znajomych, że jest to najlepszy lekarz w całym województwie.Lekarz z powołania!

moje doświadczenia związane z leczeniem u doktora Olszewskiego są jak najbardziej pozytywne - dziś dzięki jego opiece noga jest w pełni sprawna poza tym dla mnie był zawsze miły i podchodził z cierpliwością i uśmiechem nie znosi papierkowej roboty i to widać ale wg mnie wynika to z chęci koncentracji na pacjencie i jego zdrowiu a nie z braku uprzejmości zdecydowanie polecam :)

poza tym dla mnie był zawsze miły i podchodził z cierpliwością i uśmiechem

zdecydowanie polecam :)

Super Lekarz zawsze pomorze nie zaszkodzi wyleczył moje kolana

Super Lekarz zawsze pomorze nie zaszkodzi wyleczył moje kolana

Miałam okazję leczyć u Pana doktora swojego syna, jako pierwszy z kilku lekarzy właściwie zdiagnozował przypadek i dzięki niemu bóle kolan ustąpiły bez konieczności dokonywania zabiegu operacyjnego i za to Panu doktorowi serdecznie dziękuję.

Lekarz konkretny, profesjonalny.Potwierdził moje przypuszczenia odnośnie bólu nogi i zdiagnozował przyczynę. pomimo od 2 lat chodze od lekarza do lekarza i nikt nie potrafi mi pomóc