dr n. med. Krzysztof Olszewski

moje doświadczenia związane z leczeniem u doktora Olszewskiego są jak najbardziej pozytywne - dziś dzięki jego opiece noga jest w pełni sprawna poza tym dla mnie był zawsze miły i podchodził z cierpliwością i uśmiechem nie znosi papierkowej roboty i to widać ale wg mnie wynika to z chęci koncentracji na pacjencie i jego zdrowiu a nie z braku uprzejmości zdecydowanie polecam :)

poza tym dla mnie był zawsze miły i podchodził z cierpliwością i uśmiechem

zdecydowanie polecam :)

Pan Krzysztof pokazuje dokładnie jak potrafi olewać swoich pacjentów - za podpisem należy czekać trzy godziny bo zwyczajenie nie ma czasu podpisac dokumentu który wypełnił dzień wcześniej, po długim oczekiwaniu okazuje się że szanowny doktor wyszedł tylnym wyjściem olewając wszystkich. Wiecznie narzeka na złą pracę i jak mu źle - to proste niech się zwolni zaoszczędzi sobie stresu.

Pojawiłem się u p.Olszewskiego w maju 2010 z bolącym kolanem .Sugerowałem ,ze problem jest prawdopodobnie z łakotką ale on zbagatelizował moją sugestię i zalecił rtg kolana z którego nic nie wynikało .Stwierdził dumnie ,ze jest to problem z chrząstka stawową i zalecił rehabilitację która niczego nie wniosła .Podejscie do pacjenta beznadziejne .Trafiłem do innego lekarza ktróy potwierdził moje przypuszczenia .Dzisiaj jestem po artroskopii kolana w którym usunięto róg tylny łakotki przysrodkowej .Lekarz nie sympatyczny ,obcesowy i nieprzyjemny .Nie polecam.

To przede wszystkim znakomity fachowiec. Kilka lat temu to wlasnie ten lekarz uratował mojemu męzowi nogę po wypadku motocyklowym. Jesteśmy i będziemy mu za to dozgonnie wdzięczni. Po stokroć polecamy.

Świetny fachowiec, tłumaczy logicznie i zrozumiale dla przeciętnego pacjenta. Uczciwy i godny polecenia.

Godny polecenia, uczciwy. Poswięca zbyt mało czasu choremu ale przed gabinetem stoi zawsze olbrzymia ilosć pacjetów. Jestem zadowolony z wizyty u tago lekarza

xxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx

xxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx