dr n. med. Krzysztof Olszewski

Polecam To dobry specjalista Skomplikowane złamanie powypadkowe mojej nogi poprowadził wzorowo ...

Bylem leczony przez wielu ortopedów -bez efektu, dopiero wizyta u tego lekarza byla tym czego oczekiwalem. Doktor zdecydowany i stanowczy. Pieszczot nie bylo ale konkretna diagnoza. Dzisiaj zapomnialem juz o problemie. To pierwszy lekarz, który wytlumaczyl mi istote mojej choroby!!!!!! POLECAM

Super Lekarz zawsze pomorze nie zaszkodzi wyleczył moje kolana

Super Lekarz zawsze pomorze nie zaszkodzi wyleczył moje kolana

Najlepszy lekarz na jakiego miałam okazję trafić. Profesjonalista. Jako jedyny potrafił mi pomóc. Jestem mu dozgonnie wdzieczna. Ma ogromna wiedzę i doświadczenie- sprawdziły się opinię znajomych, że jest to najlepszy lekarz w całym województwie.Lekarz z powołania!

Bardzo rzeczowy i zdecydowany w działaniu. Wzbudza pełne zaufanie profesjonalista z najwyzszej półki.

Profesjonalista w kazdym calu. Szybka diagnoza i sprawne leczenie. Polecam !!!!

Profesjonalista w kazdym calu. Szybka diagnoza i sprawne leczenie. Polecam !!!!

doskonały spesjalista, wrazliwy , cierpliwy po prostu lekarz z powołania i w dodatku przystojny....

Lekarz konkretny, profesjonalny.Potwierdził moje przypuszczenia odnośnie bólu nogi i zdiagnozował przyczynę. pomimo od 2 lat chodze od lekarza do lekarza i nikt nie potrafi mi pomóc

Miałam okazję leczyć u Pana doktora swojego syna, jako pierwszy z kilku lekarzy właściwie zdiagnozował przypadek i dzięki niemu bóle kolan ustąpiły bez konieczności dokonywania zabiegu operacyjnego i za to Panu doktorowi serdecznie dziękuję.

Wrazliwy na cierpienie starszego czlowieka, kompetentny, cierpliwy i niezwykle uczciwy. Nie pójdę już do innego ortopedy. Dzięki Doktorowi oczuwam wielka ulgę w cierpieniu. Dziekuje mu za to!!!