lek. med. Piotr Stencel

Polecam z całego serca! Trafiłam do pana dr po wielu perturbacjach z inny lekarzami, którzy twierdzili, ze na bol pleców jestem za młoda. Pan dr uznał inaczej, zlecił rtg w zupełnie innej pozycji i znalazł przyczynę. Oprócz tego zoperował mi dwa nadgarstki. Jest miły, bardzo profesjonalny, polecam każdemu!

Odradzam tego lekarza! Lekarz wiedział lepiej czy mnie boli czy nie, nie słuchał tego co mówię. Na badania, które ze sobą miałam ledwo rzucił okiem. Stwierdził, że zwichnięty obojczyk to nie powód do zwolnienia lekarskiego, choć poprzedni ortopeda zdecydowania kazał mi usztywnić rękę i jej nie nadwyrężać. Radzę omijać dr z daleka!

Jako były pacjent ortopedy Piotra Jana Stencel osoby bardzo uprzejmej, ośmielę się ujawnić swoją osobistą opinię na temat lekarza o Nr prawa wykonywania zawodu: 3198063, Nr seryjny dok. uprawniającego: AA000912, Członek Bydgoskiej Izby Lekarskiej w Bydgoszczy, Lekarz o ponadprzeciętnej intuicji, potrafi ocenić obraz rezonansu magnetycznego kręgosłupa, co więcej wykonać specjalistyczny opis każdego z kręgów badanego odcinka kręgosłupa pomimo niesymetrycznego ułożenia oraz licznych artefaktach ruchowych w niektórych sekwencjach, nie ujawniając w jakich. Dodatkowo nadmienię, iż pomocą w ocenie o którą opiera swoją opinię jest zdjęcie samochodu który uczestniczył w wypadku, o dziwo powołując się na jeden pojazd, z dwóch biorących udział w wypadku. Proszę wyciągnąć wnioski samemu.