lekarz Piotr Rhone

Chirurg onkolog

Fachowiec.Chcialem napisac tylko Fachowiec ale tzreba wpisac 100 znakow. Niezmiernie skromny czlowiek. Jeszcze raz podkreślę -fachowiec w kazdym calu. Znakomita reka i intuicja.

Gorąco polecam Pana doktora. Będąc pacjentka w przychodni w rco miałam przy każdej wizycie styczność z innym lekarzem co równa sie innej diagnozie, aż w końcu trafiłam na Gdańska. Pan doktor jest konkretny, skromny i bardzo miły oraz wyrozumiały. Wszystko dokładnie tłumaczy.

Pan dr Rhone operował mnie dwukrotnie i za każdym razem efekty jego pracy przerosły moje najśmielsze oczekiwania. To wspaniały, utalentowany chirurg i skromny człowiek. Na pytania daje krótkie , konkretne, szczere i fachowe odpowiedzi. W zatłoczonej przychodni nie ma on czasu na pogaduchy i rozczulanie się. Mnie to nie zraziło i posłuchałam jego rad. Przed operacjami byłam zawsze dokładnie poinformowana o ich przebiegu. Teraz jestem bardzo zadowolona i gorąco go polecam .

Świetny lekarz, skromny i niezwykle uprzejmy człowiek. Mam do niego zaufanie, dzięki czemu jest o wiele łatwiej. Z tego co widzę u siebie i innych pacjentek ma świadomość, jakie znaczenie w życiu kobiety mają piersi i stara się je oszczędzać. Polecam

Polecam, przydatków się nie oszczędza, wycina się wszystkie po kolei. Począwszy od genitaliów a zakończywszy na uszach. To ważny temat, nie można przeoczyć.

Gorąco polecam Pana Doktora. Bardzo opanowany, konkretny i niezwykle kompetentny . Kilkanaście lat temu wykryto u mnie guzy w piersiach. Konsultowało mnie wielu lekarzy i diagnoza była jedna - operacja wycięcia a także usunięcia piersi. Tylko Pan dr Rhone zalecił obserwację co kilka miesięcy. Minęło 14 lat a ja wciąż mam swoje piersi, guzy są i owszem ale wciaż niezmienne.

Bardzo dobry fachowiec, wspaniały plastyk, blizny po operacji prawie nie widać, a minęło prawie pół roku. Trochę gorzej od strony psychologicznej, ale przecież to chirurg. Bardzo polecam.

Bardzo dobry fachowiec, plastyk. Skromny człowiek.

Bardzo dobry fachowiec, plastyk. Skromny człowiek.

jest lekarzem,któremu można zaufać.Mówi niewiele, ale dobrze operuje.jest utalentowany,do tego skromny.

Ta ocena dot. wizyty prywatnej. W poracni w CO jest już raczej masówka i tam doktor jest kompetentny i czuje się od niego tę wiedzę, ale nie ma już czasu na wyjaśnienia i odpowiedzi na pytania zadawane przez pacjentkę.