Chirurg Onkolog Bydgoszcz

Chirurg onkolog, Onkolog

Centrum Medycyny Specjalistycznej IKAR
Fromborska 18
Bydgoszcz

dziękuję Panie Doktorze za życie, za poświęcony czas, za wyrozumiałość i dotychczasową opiekę; jestem niezwykle wdzięczna
Opinia dodana przez: Hania

lekarz Piotr Rhone

Centrum Medyczne Mirena
ul. Gdańska 59
85-005 Bydgoszcz

Fachowiec.Chcialem napisac tylko Fachowiec ale tzreba wpisac 100 znakow. Niezmiernie skromny czlowiek. Jeszcze raz podkreślę -fachowiec w kazdym calu. Znakomita reka i intuicja.
Opinia dodana przez: Krysztof

lekarz Wojciech Kondraciuk

Wojskowy Szpital
Rolna4 Bydgoszcz
85-845 Bydgoszcz

Lekarz o bardzo wyjątkowej osobowości, krzykliwy, troszkę narwany ale na moje po prostu z zasadami... Choć opierdzielił mnie przed zabiegiem to i tak polecam. Dogadaliśmy się bez problemu i swoją pracę wykonał doskonale. Trafna diagnoza która została w późniejszym czasie potwierdzona wynikami. Wyniki bardzo dobrze przetłumaczył na ludzki język bo z tych opisów człowiek nic nie rozumie... Natomiast żale pt. "nie chciał już przyjąć" należy kierować do NFZ-tu bo to ...

lekarz Przemysław Susicki

Przychodnia "INTERCOR"
Kasztanowa 57
85-605 Bydgoszcz

Nie wiem co by ze mną było gdybym nie trafił do Pana Doktora. Chodziłem do wielu lekarzy w Koszalinie ale dopiero szybka diagnoza , badania i zabieg uratowały moją wargę.Nawet nie ma śladu po zabiegu a ja pozbyłęm się raka zlośliwego.
Polecam lekarza.

lekarz Marek Przybył

Centrum Onkologii
Toruń ul.Szeroka 25
87-100 Bydgoszcz

Lekarz o profesjonalnym i uprzejmym podejściu do pacjenta. Szybka i trafna diagnoza oraz leczenie. Polecam Pana Doktora
Opinia dodana przez: Andrzej P.

dr n. med. Tomasz Mierzwa

ulica Cieszkowskiego 5/1
85-052 Bydgoszcz

W publicznej placówce traktuje pacjentki rzeczowo i życzliwie. Byłam u dr. Mierzwy kilka razy i pomimo tłoku pod drzwiami gabinetu cierpliwie słucha, wyjaśnia, nie irytuje się słysząc dodatkowe pytania. I jeszcze poza medyczna uwaga dotycząca lekarza... Należy do kulturalnej mniejszości mówiących "dzień dobry" swoim stłoczonym pacjentkom, zmierzając do gabinetu.
Opinia dodana przez: Hania

prof. dr hab. n. med. Wojciech Zegarski

Centrum Onkologii im. Prof. Franciszka Fukaszczyka
ulica Dr. I. Romanowskiej 2
85-796 Bydgoszcz

Nie polecam. 20 lat temu,bratowej laparoskopowo wykonał wycięcie woreczka żółciowego, oczywiście z poważnymi powikłaniami. Teraz mojej znajomej wykonał laparoskopowo wycięcie guza na j.grubym, z powikłaniami. To jest lekarz?.... Chyba sobie dyplom kupił. NIE POLECAM.

dr n. med. Witold Czechowicz

Sanitas
Dworcowa 110
85-000 Bydgoszcz

Bardzo polecam. Miałam guzki w piersiach, po biopsji nic nie wykryto. Tak jak mówił dr w drugiej ciąży same zniknęły. Ale było bardzo dobre tłumaczenie choroby i dr zaraża dobrym optymizmem pacjentów.

dr hab. n. med. Andrzej Nowicki

NOWMED

Bydgoszcz

Miałam problemy zdrowotne związane z chorobą jelita grubego jak również liczne zmiany skórne.Pana doktora poleciła mi moja znajoma, która byla niezwykle zadowolona zjej beznadziejnego , wydawałoby się przypadku.Osobiście jestem bardzo zadowolona z leczenia i jego efektów jak i kulturą osobistą. To wspaniały lekarzKompetentny spokojny i poswięcał mojej chorobie odpowiednio dużo czasu i wyleczył moją chorobę , za co jestem mu bardzo wdzięczna. Takich lekarzy więcej!!! Polecam tego lekarza!!!Pacjentka
Opinia dodana przez: Roza

dr n. med. Janusz Piech

Centrum Onkologii
dr Izabeli Romanowskiej 2
85-796 Bydgoszcz

Bardzo bardzo polecam
Świetny specjalista,konkretny i poważnie podchodzący do sprawy a przy tym bardzo dobry człowiek
Opinia dodana przez: Beata

Chirurdzy onkolodzy w Bydgoszczy