lek. med. Witold Kowalski

Onkolog

Pan doktor godny polecenia, . Profesjonalne podejście do pacjenta , sympatyczny oraz konkretny . Polecam leczenie u pana doktora!!

Chodziłam z nim do klasy w szkole podstawowej i liceum . Zawsze był najlepszy ze wszystkich, świetnie przygotowany do każdej lekcji. Pamiętamy go nie tylko jako uczniowie , koledzy i koleżanki ze szkoły i klasy, ale doskonale pamiętają go wszyscy nauczyciele. Pochodzi z dobrze wykształconej lekarskiej rodziny z tradycjami. Szczerze i z sercem polecam każdemu !

Do dr.Kowalskiego Witolda trafiłam przez przypadek i zbieg okoliczności i byłam operowana guz złośliwy prawej piersi. Nie mogłam lepiej trafić. Wspaniały lekarz z wielkim sercem i powołaniem podchodzący do pacjenta.Rzetelnie i cierpliwie informuje o chorobie i przebiegu zabiegu.Bardzo opiekuńczy przed i po zabiegu. Swoją osobowością sprawił, że nie czułam strachu.Czeka mnie jeszcze długa rehabilitacja to dzięki zaufaniu do doktora wiem i czuję, że pokonam tą straszliwą chorobę. Bardzo polecam !!!

Bardzo polecam !!!

Do Doktora trafiłam przed wakacjami, jest to najlepszy lekarz na jakiego mogłam trafić. Pierwszy lekarz, który nie czekał tylko wysłuchał, zbadał, zlecił badania i w końcu zoperował. Nie mogłam trafić lepiej, pełen profesjonalizm, opieka, serdeczność. Kompleksowe podejście do pacjenta, tlumaczenie choroby.Nie wyobrażam sobie, bym mogła leczyć się u kogoś innego . Będę kontrolować się tylko u dr.Najwspanialszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze.Dla mnie godny polecenia w 100%.Dziękuję Doktorze.

Trafiłam do pana doktora w zeszłym roku z problemem w piersi. Pan doktor zlecił wykonanie wszystkich niezbędnych badań by ustalić co mi dolega. Pan doktor dokładnie wytłumaczył mi na czym polega każde badanie i po co się je wykonuje. Na każdej kolejnej wizycie tłumaczył i szczegółowo odpowiadał na pytania. Przemiły człowiek i bardzo dobry lekarz. Dzisiaj jestem pod stałą kontrolą i szczerze mogę polecić doktora każdej pani która ma jakiś problem z piersiami.

Wspaniały człowiek godny polecenia,miły konkretny,moja mama leczy sie na nowotwór piersi i moge powiedziec że to lekrz z powołania polecam

Jestem pacjentka od dwóch lat , to mój lekarz prowadzący , jestem po mastektomii , pan doktor Kowalski był zawsze ze mną szczery , tłumaczył w języku dostępnym dla pacjenta, zawsze mogę na niego liczyć gdy mam watpliwości .Lekarz godny polecenia.Wspanialy człowiek , otwarty dla pacjenta , lekarz z powołania.

Bardzo dobry lekarz ,podejście do pacjenta profesjonalne,szczery.Pod opieka doktora czuje sie pacjent bezpieczny , zawsze służy rada i pomocą.Diagnozujac mówi szczerze co bedzie dalej.Polecam