Onkolog Bydgoszcz

prof. dr hab. n. med. Mariusz Wysocki

Onkolog, Hematolog

Karłowicza
Bydgoszcz

Nie oceniam kompetencji Pana Wysockiego, myślę że profesura i specjalność z pediatrii, onkologii i hematologii świadczą o wysokich umiejętnościach. Ocenię za to mało profesjonalne podejście do pacjentów, a raczej klientów. Pierwsza wizyta w Centrum Wysoccy to 45 min. spóźnienia - słów "przepraszam za spóźnienie" brak. II wizyta - pacjenci już czekają w gabinecie, po 20 min. Pan Wysocki odprowadza znajomego do wyjścia i wraca. Już jest godzina nasze wizyty, lecz ...
Opinia dodana przez: Maciej

dr Dariusz Bała

Chirurg onkolog, Onkolog

Centrum Medycyny Specjalistycznej IKAR
Fromborska 18
Bydgoszcz

dziękuję Panie Doktorze za życie, za poświęcony czas, za wyrozumiałość i dotychczasową opiekę; jestem niezwykle wdzięczna
Opinia dodana przez: Hania

lekarz Andrzej Lebioda

Onkolog, Internista

Centrum Onkologii Bydgoszcz
Małachowskiego 17
89-603 Bydgoszcz

Dr Andrzej Lebioda jest doskonałym fachowcem, profesjonalistą, wzbudza ogromne zaufanie i wiarę w skuteczność leczenia.
Lekarze onkolodzy w Trójmieście nie podjęli się u mnie leczenia nowotworu prostaty, z uwagi na wysokie ryzyko powikłań (obciążenie dodatkowymi chorobami).
Przez pół roku bezskutecznie poszukiwałem specjalisty, który przeprowadziłby zabieg mający na celu usunięcie nowotworu, aż trafiłem na Dr Andrzeja Lebiodę.
Dr Andrzej Lebioda zakwalifikował mnie do zabiegów brachyterapii, które z sukcesem przeprowadził osobiście.
Opinia dodana przez: Andrzej Sz. Gdańsk

lekarz Jan Kopeć

Onkolog

Gdańska 51 lok. 11
85-005 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz, pełen empatii. Swoją postawą wyraża zaangażowanie w walkę o jak najlepsze leczenie dla dobra pacjenta. Zaufanie które wzbudza i poświęcony czas na wizytach daje poczucie bezpieczeństwa. Piszę to z własnego doświadczenia gdyż jestem pacjentka Pana doktora.
Opinia dodana przez: Aldona

dr n. med. Jerzy Tujakowski

Onkolog, Internista

Gdańska 51 lok. 11
85-005 Bydgoszcz

Jest to zdecydowanie lekarz z powołania i chciałabym doktorowi serdecznie podziękować za to że dodał otuchy tacie i od czasu wizyty u doktora tata ma więcej wiary i sił na to aby walczyć z rakiem.Bardzo Dziękuje

lekarz Andrzej Kołtan

Hematolog dziecięcy, Onkolog

szpital uniwersytecki im jurasza

Bydgoszcz

Wspaniały lekarz !!! Uczynny ,dba o pacjenta jak o swojego Mądry,otwarty człowiek Oby więcej takich było Jeżeli bym miała polecić onkologa dziecięcego na pewno polecę tego lekarza

lekarz Piotr Nowicki

Onkolog, Ginekolog położnik

Omega
Cieszkowskiego 5/1A
Bydgoszcz

Byłam pacjentką P. Doktora w Centrum Onkologii i jestem bardzo zadowolona. Miałam poczucie bezpieczeństwa, co było dla mnie ogromnoe ważne w tej ogromnie stresującej sytuacji. Pan doktor potrafi rozmawiać z pacjentką, odpowiada na wszelkie pytania, informuje o zakresie leczenia. Jest kulturalny i kompetentny. Wiedziałam, że jestem pod dobrą opieką. Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę zdrowia i samych sukcesów. Hanna z Elbląga
Opinia dodana przez: Hanna z Elbląga

lekarz Piotr Rhone

Chirurg onkolog

Centrum Medyczne Mirena
ul. Gdańska 59
85-005 Bydgoszcz

Fachowiec.Chcialem napisac tylko Fachowiec ale tzreba wpisac 100 znakow. Niezmiernie skromny czlowiek. Jeszcze raz podkreślę -fachowiec w kazdym calu. Znakomita reka i intuicja.
Opinia dodana przez: Krysztof

dr n. med. Krzysztof Piekutowski

Onkolog, Radioterapeuta

Gordona 2
85-796 Bydgoszcz

Potwierdzam zdanie Pani poprzedającej mój komentarz
- byłam w tak nieciekawej sytuacji że zawdzięczam dr Piekutowskiemu swoje życie polecam Wszystkim. Dziękuje za wszystko Doktorze a przede wszystkim że jesteś normalnym człowiekiem.
Opinia dodana przez: barbara b1065

Wiesława Chmielewska

Ginekolog onkolog

ginekologiczno-onkologiczny
Osiedlowa 3/51
85-796 Bydgoszcz

Jestem bardzo szczęśliwą pacjentką, ze udało mi się trafić w ręce Pani Dr . Jestem po zabiegu. Lekarz pełen empatii dla pacjenta. Bardzo jestem Pani wdzięczna, za przywrócenie wiary w lekarza - człowieka ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Krystyna

Onkolodzy w Bydgoszczy