Onkolog Bydgoszcz

Centrum Onkologii
85-796 Bydgoszcz

Wyśmienity fachowiec. Bardzo kompetentny, uprzejmy dla pacjentów. Poświęca dużo czasu na wizytę. Jeden z najlepszych lekarzy na oddziale Onkologii w Centrum Onkologii w Bydgoszczy.
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Izabela Pałgan

Pediatra, Onkolog

Bydgoszcz

Bardzo kompetentna, uprzejma pani doktor. Moja coreczka leczona przez innych lekarzy antybiotykami przez dr Pałgan wyleczona z nawracających angin bez inwazyjnych terapii. trudno się do niej dostać, ale warto poczekać.
Wspaniały, przyjazny człowiek. Oddany, kompetentny i skuteczny lekarz. Potrafi mocno psychicznie podbudować pacjenta. Wzór do naśladowania. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Wojtek

Indywidualna Praktyka Lekarska Radosław Sitarz Lekarz Medycyny

85-858 Bydgoszcz

pisze w imieniu mojej mamy jest zachwycona życzliwością i uprzejmością oraz kompleksowa opieka lekarską z jaką spotkała sie będąc pod opieka p doktora Radosława Sitarza
Opinia dodana przez: małgosia

lekarz Jacek Hoffman

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Warmińskiego 4/3
85-054 Bydgoszcz

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Skrupulatnie weryfikuje wszystkie wyniki badań, stawiający diagnozę w sposób przemyślany ale również intuicyjny, konsekwentnie dąży do wyjaśnienia wątpliwości w wykonanej diagnostyce. Do tego wszystkiego bardzo dobry chirurg.
Opinia dodana przez: nemo

lekarz Adam Główczewski

Wizyty domowe, Onkolog

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakł‚ad Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy
ulica Markwarta 4-6
85-015 Bydgoszcz

Lekarz z bardzo dobrym podejściem do dziecka, przyjemny i kompetentny. Widać poświęcenie w pracy z pacjentem. W sposób jasny i zrozumiały formułuje swoje zalecenia. Szczerze polecam wizytę.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Piotr Nowicki

Ginekolog położnik, Onkolog

Omega
Cieszkowskiego 5/1A
Bydgoszcz

To bardzo dobry lekarz, z powołaniem. Jestem jego pacjentką od 11 lat. To dzięki niemu żyję a mogę powiedzieć, że mój stan był agonalny. Szczerze mogę polecić Go każdej wrażliwej pacjentce. To lekarz jakich dziś jest niewielu, nic mi nie wiadomo aby wyciągał rękę po tzw. kasę - a przecież staż jako Jego pacjentka mam duży. Naprawdę polecam!!!
Opinia dodana przez: Elżbieta
5 letnie leczeni w centrum onkologi u pana M.Dancewicza potwierdza,w/w opinie

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Chodziłam z nim do klasy w szkole podstawowej i liceum . Zawsze był najlepszy ze wszystkich, świetnie przygotowany do każdej lekcji. Pamiętamy go nie tylko jako uczniowie , koledzy i koleżanki ze szkoły i klasy, ale doskonale pamiętają go wszyscy nauczyciele. Pochodzi z dobrze wykształconej lekarskiej rodziny z tradycjami. Szczerze i z sercem polecam każdemu !
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Witold Czechowicz

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Sanitas
Dworcowa 110
85-000 Bydgoszcz

Bardzo polecam. Miałam guzki w piersiach, po biopsji nic nie wykryto. Tak jak mówił dr w drugiej ciąży same zniknęły. Ale było bardzo dobre tłumaczenie choroby i dr zaraża dobrym optymizmem pacjentów.

Onkolodzy w Bydgoszczy