Lekarze Onkolog Bydgoszcz

dr n. med. Krzysztof Piekutowski

Onkolog, Radioterapeuta

Gordona 2
85-796 Bydgoszcz

Potwierdzam zdanie Pani poprzedającej mój komentarz - byłam w tak nieciekawej sytuacji że zawdzięczam dr Piekutowskiemu swoje życie polecam Wszystkim. Dziękuje za wszystko Doktorze a przede wszystkim że jesteś normalnym człowiekiem.
Opinia dodana przez: barbara b1065

lekarz Piotr Plecka

Onkolog, Internista

Centrum Onkologii
dr Izabeli Romanowskiej 2
85-796 Bydgoszcz

Szkoda, że tak źle oceniający Doktora nie mają odwagi się podpisać. Jest to bardzo dobry specjalista, który uratował mojego ojca. Wiem, że nie lubią Go niektóre pielęgniarki, bo wymaga od nich tego, czego od siebie DZIAŁANIA DLA DOBRA PACJENTA, a nie picia kawy w czasie godzin pracy.
Opinia dodana przez: Zenobia

dr hab. n. med. Andrzej Nowicki

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

NOWMED
Bydgoszcz

Miałam problemy zdrowotne związane z chorobą jelita grubego jak również liczne zmiany skórne.Pana doktora poleciła mi moja znajoma, która byla niezwykle zadowolona zjej beznadziejnego , wydawałoby się przypadku.Osobiście jestem bardzo zadowolona z leczenia i jego efektów jak i kulturą osobistą. To wspaniały lekarzKompetentny spokojny i poswięcał mojej chorobie odpowiednio dużo czasu i wyleczył moją chorobę , za co jestem mu bardzo wdzięczna. Takich lekarzy więcej!!! Polecam tego lekarza!!!Pacjentka
Opinia dodana przez: Roza

lekarz Katarzyna Kalinowska

Centrum Onkologii im. Prof. Franciszka Fukaszczyka
ulica Dr. I. Romanowskiej 2
85-796 Bydgoszcz

Pani doktor całkowicie pozbawiona empatii i zrozumienia dla chorego. Może trafiliśmy na zły dzień, jednak to niczego nie tlumaczy. Odmówiła zapisania leków przeciwbólowych Tacie, przez co sprawiła że ostatnie dwa tygodnie swojego życia spędził w okropnych cierpieniach. Opiszemy całą wizytę do dyrekcji polikliniki, może to obudzi na nowo zamilowanie do tego zawodu q Pani doktor, a inni będą cierpieli mniej.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Tomasz Mierzwa

ulica Cieszkowskiego 5/1
85-052 Bydgoszcz

Bardzo dobry onkolog. Nie ma różnicy czy przyjmuje prywatnie czy w RCO. Wzbudza zaufanie, ma czas dla pacjenta. Wiedza i doświadczenie. A co najważniejsze uspokoił moją wyobraźnię. Polecam
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Alina Strąg-Lemanowicz

Internista, Onkolog

Kolibrowa 55
85-431 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz. Przeprowadziła nas przez koszmar choroby, jaką jest nowotwór złośliwy, czuliśmy się zaopiekowani na każdym etapie. Bardzo rozważnie dobierała terapię, badania, ze zrozumieniem i wielką ciepliwością wyjaśniała wszystko.

Piotr Nowicki

Ginekolog onkolog

Bydgoszcz

leekarz uprzejmny usmiechniety ima duzo wsobie cierpliwosci dla pacjenta jest to lekarz prawdziwy iiiii wspanialy aby takich lekarzy bylo wiecej elzbieta

lekarz Wojciech Kondraciuk

Wojskowy Szpital
Rolna4 Bydgoszcz
85-845 Bydgoszcz

Lekarz o bardzo wyjątkowej osobowości, krzykliwy, troszkę narwany ale na moje po prostu z zasadami... Choć opierdzielił mnie przed zabiegiem to i tak polecam. Dogadaliśmy się bez problemu i swoją pracę wykonał doskonale. Trafna diagnoza która została w późniejszym czasie potwierdzona wynikami. Wyniki bardzo dobrze przetłumaczył na ludzki język bo z tych opisów człowiek nic nie rozumie... Natomiast żale pt. "nie chciał już przyjąć" należy kierować do NFZ-tu bo to ...

Grażyna Kulińska

Szpital Onkologiczny
Bydgoszcz

Jak już ktoś wcześniej napisał - my z córką byłyśmy również u Pani dr „z ulicy” a nie z polecenia i uważam - Właściwa osoba na właściwym miejscu! Życzyłabym sobie i innym pacjentom takiego podejścia i zachowania jakie pokazała Pani doktor. Czasami wystarczy miłe słowo w trakcie trudnej rozmowy lub „przytulenie” Tak mało a tak WIELE. Cieszę się, ze w tych „dziwnych” czasach można jeszcze trafić na CZŁOWIEKA❤️

lekarz Anna Krause

Cegielniana 6/10
85-085 Bydgoszcz

Pelny profesjonalizm, zawsze odpowiada z cierpliwością na wszystkie wątpliwości pacjena. Szczegółowo omawia wyniki i informuje o sposobie dalszego leczenia. Bardzo mila i sympatyczna osoba.
Opinia dodana przez: Bogdan

dr n. med. Janusz Piech

Centrum Onkologii
dr Izabeli Romanowskiej 2
85-796 Bydgoszcz

Byłem na wizycie w CO Bydgoszcz. Właśnie trafiłem na dr. Janusza Piecha. Miałem wyniki kolonoskopii, gastroskopii, USG z rozpoznaniem D37.4 'nowotwór okrężnicy' oraz kartę DILO. Także wyniki krwi potwierdzające ciężką niedokrwistość hemoglobina -7,9. Pan dr przejrzał dokumentację i bez spojrzenia na mnie, nie mówiąc o jakimkolwiek badaniu stwierdził, że to co mam na jelicie rosło mi 10, 20 lat i będzie mi rosło jeszcze z 10. I jeszcze na koniec ...
Opinia dodana przez: Antoni

lekarz Michał Wiśniewski

Skalarowa 16/18
85-436 Bydgoszcz

Prawie trzy lata jestem pacjentem dra Michała Wiśniewskiego. Rzeczowy, konkretny zwieźle odpowiada na zadawane pytania. Stosuje schematy leczenia z uwzględnieniem występujących ewentualnych skutków ubocznych. Przgotowany do wizyty już przed przyjeciem pacjeta. Jestem zadowolony, że poowadzi moje leczenie (rak płuc z przerzutami}. Dziekuję Panie doktorze.
Opinia dodana przez: Andrzej

prof. dr hab. n. med. Wojciech Zegarski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Centrum Onkologii im. Prof. Franciszka Fukaszczyka
ulica Dr. I. Romanowskiej 2
85-796 Bydgoszcz

Mało zainteresowany pacjentem. Kompletnie nic nie doradził. Wizytę zakończył po kilku minutach nie zagłębiając się w szczegóły. Aby kasa się zgadzała. Nie polecam

Urszula Gręźlikowska

Ginekolog onkolog

Bydgoszcz

Przez ponad 10 lat chodziłam zawsze do tego samego ginekologa, do którego termin miałam dopiero na za tydzień, a pojawiła się infekcja z którą nie mogłam czekać. Wybrałam się zatem pierwszy raz do pani doktor by już zacząć działać. Mówiono, że mój stały ginekolog jest czasem niemiły i ma humory, ale przy tej pani doktor, tamten jest aniołem.Oschła i oziębła"baba". Zadawała masę pytań na które starałam się odpowiadać szczegółowo i ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Justyna Wietrzyńska

Lekarz med. paliatywnej, Onkolog

Karpacka 43A/20
85-164 Bydgoszcz

Klasyczny przyklad lekarza, ktory minal sie z powolaniem. Calkowicie nie zainteresowana zdrowiem pacjenta. Osoba z mojej rodziny, ktora "leczy" sie u "doktor" Wietrzynskiej zostala zostawiona sama sobie pomimo swojej heroicznej walki z rakiem i sukcesow w powrocie do zdrowia. Szkoda, ze nie mozna dac zero gwiazdek...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Wojciech Lichota

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ulica Leszczynowa 16
86-021 Bydgoszcz

Odwiedziłam tego lekarza dwa razy w odstępie czterech lat ,za każdym razem usłyszałam ,że z żylakami nóg można żyć.Nawet nie zrobił sobie kłopotu żeby je obejżeć,mimo że mówiłam że bardzo mnie bolą i pojawia się ich coraz więcej.Pan doktor był opryskliwy, niemiły i niestety w żaden sposób mi nie pomógł. Nie dostałam nawet żadmych leków. Nie polecam

Halina Chmielowska

centrum onkologicznebydgoszcz
Bydgoszcz

brak wyczucia sytuacji i psychiki pacjenta

lekarz Edyta Vest

Chirurg dziecięcy, Chirurg naczyniowy