lekarz Anna Krause

Onkolog

Pelny profesjonalizm, zawsze odpowiada z cierpliwością na wszystkie wątpliwości pacjena. Szczegółowo omawia wyniki i informuje o sposobie dalszego leczenia. Bardzo mila i sympatyczna osoba.

Serdecznie polecam. Cierpliwa, kompetentna, serdeczna, uczynna Pani Doktor. Godna zaufania.Odpowie na wszystkie pytania i nie zostawi pacjenta samemu sobie.

Ta Pani zapomniała dlaczego wybrała ten zawód, pacjentow przyjmuje za kare. Zero empatii, tłumaczenia, nawet nie informuje o wynikach badań. Nie polecam!

Katastrofa zero empatii...czasu dla pacjenta, "kazdy lekarzyk ma swoj cmentarzyk" swietnie do niej pasuje.