lekarz Michał Wiśniewski

Onkolog

2,7

Nie polecam. Kompletny brak zainteresowania pacjentem, brak informacji zwrotnej, trzeba nalegać na udzielenie odpowiedzi, informacja i zalecenia do gabinetu zabiegowego dotyczące jakiejkolwiek zmiany potrafią być wysyłane po 2 godz. od wizyty.

Prawie trzy lata jestem pacjentem dra Michała Wiśniewskiego. Rzeczowy, konkretny zwieźle odpowiada na zadawane pytania. Stosuje schematy leczenia z uwzględnieniem występujących ewentualnych skutków ubocznych. Przgotowany do wizyty już przed przyjeciem pacjeta. Jestem zadowolony, że poowadzi moje leczenie (rak płuc z przerzutami}. Dziekuję Panie doktorze.

Dziekuję Panie doktorze.

Nie mam dobrej opinii na temat tego lekarza. w kontakcie z pacjentem- dramat. Wszystko trzeba wyciągać. Nie udziela wyczerpującej odpowiedzi, raczej zdawkowe zdania. Pacjenta traktuje przedmiotowo. Zero empatii. Liczy się godzina wyjścia z pracy, niż to ilu pacjentów onkologicznych oczekuje jeszcze w kolejce do niego. Niepoważne podejście do pacjenta