dr n. med. Jerzy Tujakowski

Onkolog, Internista

3,9
3,9
3,7

Jest to zdecydowanie lekarz z powołania i chciałabym doktorowi serdecznie podziękować za to że dodał otuchy tacie i od czasu wizyty u doktora tata ma więcej wiary i sił na to aby walczyć z rakiem.Bardzo Dziękuje

Bardzo miły i kompetentny lekzrza. Ma bardzo dobry kontakt z ludxmi.

Bardzo miły i kompetentny lekzrza. Ma bardzo dobry kontakt z ludxmi.

fachowiec-konkretny i wspierający pacjenta

fachowiec-konkretny i wspierający pacjenta

Porzadny lekarz potrafi pomóc choremu.Interesuje się historią choroby,i w sposób zrozumiały tłumaczy jak postępować i leczyć.Po przerzucie na kręgosłup pomógł tak że pacjent czuje się dobrze.Jesteśmy bardzo mu wdzięczni i polecamy innym chorym.

Zdecydowanie wyróżnia sie swoim podejściem do pacjenta sposród innych lekarzy, dla których jestesmy tylko kolejną pula złotówek. Zdecydowanie polecam!

byłem z ojcem - rak płuc - pytałem o możliwość leczenia podając różne leki od AVASTINU po Thalidomid - facet nas wyśmiał - chemia chemia chemia powtarzał jak mantrę - efekt ojciec nie żyje - zakłamanie pełne: kiedy pytałem o sok z buraków w celu polepszenia wyników krwi przed chemią - dostał ataku śmiechu - a tydzień pózniej przed podaniem chemii na oddziale pielęgniarka raczyła wszystkich sokiem z buraków.

cudowny lekarz i człowiek wzbudza zaufanie nie okazuje zniecierpliwienia zawsze miły i uprzejmy a co najważniejsze stawia trafne diagnozy mnie powrócił do życia i dał nadzieję Beata K. Koronowo

wspaniały człowiek, cierpliwy, uprzejmy, polecam!

wspaniały człowiek, cierpliwy, uprzejmy, polecam!

TRAFIAJAC DO TAKIEGO LEKARZA MOZNA CZUC SIE SPOKOJNIE BO ROBI WSZYSTKO CO W JEGO MOCY

Miły, sympatyczny Tata. Leczył moją żonę - przedłużył jej zycie o prawie 8 lat.

Miły, sympatyczny Tata. Leczył moją żonę - przedłużył jej zycie o prawie 8 lat.