Internista Bydgoszcz

85-634 Osiedle Leśne, Bydgoszcz

Hanna Porzych

Przychodnia Bartodzieje

85-714 Bydgoszcz

Pani Hanna Porzych to człowiek najniższego sortu zarówno pod kątem umiejętności miękkich i twardych. Rozwijając kwestię tych pierwszych - jest to osoba, która zachowuje się nietaktownie, arogancko i bez klasy w stosunku do pacjentów. Nie radzi sobie z asertywnością, wymaganiami stawianymi przez osoby, które ma obsłużyć oraz inteligentnymi odpowiedziami na jej zaczepne i uszczypliwe pytania, w których brakuje logiki i racjonalizmu. Jej stabilność emocjonalna jest na tak niskim poziomie, że ...
Opinia dodana przez: Blanka

dr n. med. Krzysztof Komorowski

Endokrynolog, Internista

Modrzewiowa 14 lok. 36
85-636 Bydgoszcz

Polecam super Lekarz specjalista Uczynny miły i pomocny takich lekarzy oby było więcej, ale potrafi zapominać o swoich chorych pacjentkach Eligia z Borów Tuch.
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Andrzej Lebioda

Onkolog, Internista

Centrum Onkologii Bydgoszcz
Małachowskiego 17
89-603 Bydgoszcz

Dr Andrzej Lebioda jest doskonałym fachowcem, profesjonalistą, wzbudza ogromne zaufanie i wiarę w skuteczność leczenia.
Lekarze onkolodzy w Trójmieście nie podjęli się u mnie leczenia nowotworu prostaty, z uwagi na wysokie ryzyko powikłań (obciążenie dodatkowymi chorobami).
Przez pół roku bezskutecznie poszukiwałem specjalisty, który przeprowadziłby zabieg mający na celu usunięcie nowotworu, aż trafiłem na Dr Andrzeja Lebiodę.
Dr Andrzej Lebioda zakwalifikował mnie do zabiegów brachyterapii, które z sukcesem przeprowadził osobiście.
Opinia dodana przez: Andrzej Sz. Gdańsk

dr n. med. Jerzy Tujakowski

Onkolog, Internista

Gdańska 51 lok. 11
85-005 Bydgoszcz

Jest to zdecydowanie lekarz z powołania i chciałabym doktorowi serdecznie podziękować za to że dodał otuchy tacie i od czasu wizyty u doktora tata ma więcej wiary i sił na to aby walczyć z rakiem.Bardzo Dziękuje

lekarz Jolanta Jaskowska

Stomed NZOZ
ulica Dworcowa 47
85-009 Bydgoszcz

Będąc wcześniej u innego lekarza chorób zakaźnych prywatnie, stwierdził on na podstawie badań krwi i wyraźnych symptomów, że dolega mi borelioza. Będąc później na wizycie nfz u
Pani lekarz Jolanty Jaskowskiej widząc wszystkie potrzebne badania stwierdziła, że nie mam żadnej boreliozy, a zaistniałe problemy zdrowotne wynikają z nadużywania alkoholu. Stwierdzenie to zostało wysnute bez żadnych konsultacji czy badań mojej osoby. Tłumacząc tej Pani, że alkohol piłem i piję bardzo ...
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Anna Grudzień-Wolak

Internista, Endokrynolog

ulica Bohaterów Kragujewca 6/29
85-863 Bydgoszcz

Bardzo dobrze wspominam wizyte u p.dr. Uprzejma, mila, wysluchala, powiedziala kilka budujacych slow. Kompetentna w 100%, wyjasnia dokladnie zamierzone dzialania. Polecam na 200%
Opinia dodana przez: Izabela

dr n. med. Małgorzata Ukleja-Adamowicz

Internista, Kardiolog

Kościuszki 15a/17
85-079 Bydgoszcz

Rzadko spotyka się tak kompetentnego lekarza, prowadzi mnie z powodzeniem przez wiele lat. Tłumaczenie choroby i ilość poświeconego czasu wystarczajaca.

lekarz Grażyna Gadomska

Internista, Hematolog

Bydgoszcz

Nie polecam!!!!
Pani doktor sprawia wrażenie mało kompetentnej, jest opryskliwa, nie ma ochoty na rozmowę z pacjentem. Wiecznie marudzi O tym jak jej źle, bo ona ma tyle pracy. Nie jest to lekarz z powołania. Powinna zmienić zawód, bo do leczenia to ona się nie nadaje.

lekarz Tadeusz Kołnierzak

lekarz rodzinny, Poliklinika wojskowa
Powstancow W-wy
Bydgoszcz

Znakomity lekarz, profesjonalny, z szeroką wiedzą i celnością diagnozowania. A na dodatek uprzejmy i sympatyczny.
Opinia dodana przez: Sylwia

Interniści w Bydgoszczy