Internista Bydgoszcz

Królowej Jadwigi 18 lok. 103
85-959 Bydgoszcz

Polecam! Przyjedzie kiedy potrzeba, jeśli nie potrzeba wytłumaczy co zrobić. Podczas wizyty zawsze wyjaśni co i jak, wytłumaczy niejasności i uspokoi.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. med. Piotr Tokarczyk

Kardiolog, Internista

wizyta już od 100

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Jest super ! Sam promuje zdrowy tryb życia, jeździ na rowerze, biega i uprawia sporty walki. Nigdy się na nim nie zawiodłem.

Grażyna Janik

Lekarz medycyny pracy, Internista

Kijowska 11 lok.4
Bydgoszcz

Niezwykle kompetentna, rzeczowa, miła, rzetelna, godna zaufania. Nietety bardzo długie kolejki do Niej, kiedy jednak niezbędna jest wizyta przyjmuje poza kolejnością. Leczę się u pani doktor od ok. 30 lat. Bardzo szybko postawiła diagnozę dot.nadczynności tarczycy. Polecam!

Słowiańska 17 lok. 60
85-163 Bydgoszcz

Wyjatkowo cierpliwy i uprzejmy.Wzbudzajacy zaufanie.Bardzo kompetentny.Nie bada wpospiechu,slucha,zadaje wiele pytan.

dr n. med. Tomasz Grzela

Internista, Chirurg ogólny

ul. ks. Jerzego Popiełuszki 30
85-863 Bydgoszcz

Wspaniały człowiek,super lekarz, którego celem jest pomóc pacjentowi. Trafiłam na oddział ratunkowy z zakrzepowym zapaleniem żył. Wcześniej rozmawiałam z nim przez telefon i nie byłam miła. Przyjął mnie jakby się nic nie stało, dokładnie przebadał, zapisał odpowiednie leczenie i widziałam, że nie ważna była moja wcześniejsza histeria, on chciał mi pomóc. Wierzę, że leczenie będzie skuteczne. Traktuje pacjenta w ten sposób, że wzbudza całkowite zaufanie. Dziękuję losowi, że w ten ...
Opinia dodana przez: Lidia K.

Stomed NZOZ
ulica Dworcowa 47
85-009 Bydgoszcz

W czasie mojej choroby "odwiedziłam" wielu lekarzy. Dr Świstek ze swoim podejściem do pacjenta jest wyjątkowy !!!!
Bardzo kontaktowy ,rzetelny , a co najważniejsze bardzo solidnie i przystępnie tłumaczy na czym polega schorzenie. Z całego serca POLECAM !!
Opinia dodana przez: hala2

Modrzewiowa 14 lok. 36
85-636 Bydgoszcz

Super specjalista a przede wszystkim skuteczny.Jestem Mu bardzo wdzięczna, że znalazł sposób na moje dolegliwości. Z czystym sumieniem mogę Go polecić każdemu , kto potrzebuje pomocy w cierpieniach.

lekarz Ewa Szopinska

Lekarz rodzinny, Internista

NZOZ Wielospecjalistyczna Przychodnia "Bartodzieje"
Koszalińska 7
85-714 Bydgoszcz

Byłem pacjentem Pani Szopińskiej kilkanaście lat w Bydgoszczy na Bartodziejach, Wielka szkoda , że Pani doktor tam już nie pracuje.Ponad rok nie mogę znaleźć lekarza tak dobrego i sympatycznego jak Pani Szopińska . Za daleko mam do Brzozy. Polecam Panią doktor wszystkim .

Modrzewiowa 10 lok. 25
85-631 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz, miły, kompetentny. Bardzo interesował się przypadkiem mojej mamy która leżała w szpitalu MSW, przekazywał wszystkie informacje ze szczegółami. Jak najbardziej polecam.

NZOZ UROMEDIC
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

Dr. Czyż jeden z najlepszych specjalistów z dziedziny hematologii. 14 lat temu dzięki zastosowanemu przez niego leczeniu i podejściu do mnie jako pacjentki mogę z czystym sumieniem polecić go jako wspaniałego lekarza z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie. Mogę tylko dodać, że po pierwszej diagnozie mojej choroby - chłoniak, wtedy dawno mi 7 dni życia. Miły, życzliwy, polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

Interniści w Bydgoszczy