lekarz Anna Piórkowska

Drodzy Państwo, mam siedemdziesiątych lat i od około pięćdziesiątego roku życia leczę się w Przychodni Tatrzańskiej w Bydgoszczy, u pani doktor Anny Piórkowskiej. Astma, kamica nerkowa, chroniczne zapach górnych dróg oddechowych to choroby, które są moim niechcianych towarzystwem przez te lata. Bywa, że ataki przychodzą nagle, niespodziewanie. Zawsze, podkreślam, zawsze udzielano mi bezzwłocznej i skutecznej pomocy lekarskiej. Pani doktor Anna Piórkowska w ostatnich pięciu latach wyleczyła mnie z chronicznego zapalenia tchawicy i krtani, odnawiającego się corocznie od lat osiemdziesiątych. Bez antybiotyku, wzmacniając naturalną odporność organizmu. To wymaga wielkiej wiedzy medycznej, doświadczenia i doskonałej diagnozy pacjenta.
Szanowni Państwo, niedawno, wszystkie dniu połowie kwietnia tego roku, 2021, zachorowałem na Covid19. Mylnie oceniłem objawy, bez podwyższonej temperatury, bez bólu, dokuczliwe były "jedynie" trudności z oddychaniem. Sądziłem, że to kolejny atak astmy i że poradzę sobie, stosując leki, jakie są w domu. A tu trwało narastające z każdą dobą niedotlenienie organizmu. Pani doktor Anna Piórkowska, zaalarmowana przez moją rodzinę, natychmiast przyjechała do mnie do domu, stwierdziła obustronne zapalenie płuc, potwierdziła testem, że także jest Covid19 i nieustępliwie nakłaniała mnie, bym się zgodził jechać do szpitala.
Dzięki temu, dzięki pani doktor Annie Piórkowskiej, która w czasie tej wizyty domowej oddzwoniła szpitale i zamówiła karetkę po południu, około godziny 16 znalazłem się w szpitalu Jurasza w Bydgoszczy, gdzie przez rozpoczęto natychmiast walkę o moje życie i zdrowie. Po dziesięciu dobach choroba przestała się nasilać i zacząłem wracać do zdrowia. Po kilkunastu dniach przeniesieno mnie do szpitala pulmonologicznego,tu już że spokojem w szybkim tempie powracam do zdrowia, choć przede mną jeszcze kilka tygodni leczenia szpitalnego i rehabilitacji.
Drodzy Państwo, proszę wybaczyć ten przydługi wpis, te może mało interesujące Państwa szczegóły... Ja wiem, że teraz mogę cieszyć się. każdym oddechem dzięki staraniom lekarzy, którzy godzina po godzinie, dzień po dniu i noc po nocy wyciągali mnie z głębokiego niedotlenienia. Pierwszym lekarzem i najważniejszym w tym procesie mego powrotu do zdrowia jest pani doktor Anna Piórkowska, której dziękuję, dziękuję, dziękuję!!!