Lekarze Internista Bydgoszcz

lekarz Tadeusz Kołnierzak

lekarz rodzinny, Poliklinika wojskowa
Powstancow W-wy
Bydgoszcz

Znakomity lekarz, profesjonalny, z szeroką wiedzą i celnością diagnozowania. A na dodatek uprzejmy i sympatyczny.
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. med. Lucyna Łosińska

AVIMED
Bydgoszcz,, Generała Józefa Hallera 2
85-790 Bydgoszcz

serdeczne podziękowania dla Pani dr za wszystko co Pani zrobiła dla mojego ojca. Pozdrawiam i polecam
Opinia dodana przez: Stanisława

lekarz Tacjana Barczyńska

szpital uniwersytecki im. J. Biziela
Bydgoszcz

Młoda Pani doktor, pomimo tego stara się jak najlepiej pomóc. Jeżeli nie ma pewności co do kompletnej diagnozy, kieruje na dodatkowe badania, podpowie nawet gdzie można zrobić je szybciej. Zawsze wysłucha, nie przyjmuje pacjentów na akord, przy tym emanuje empatią. Podczas wizyty u Tej sympatycznej Pani doktor, człowiek czuje, że jest kimś ważnym, nie tylko numerkiem w kolejce. Życzę wszystkiego dobrego Pani doktor !
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Elżbieta Ślifierz-Piotrowska

Gastroenterolog, Internista

Karłowicza 26 lok. 101
85-101 Bydgoszcz

Lekarz którego bardzo polecam. Osoba kompetentna i pomocna.

Beata Przeczewska-Cieślak

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Górzyskowo
Bydgoszcz

Świetny, wrażliwy Człowiek i doskonały lekarz !!! Mam to szczęście, że poznałam panią dr w przychodni rejonowej i jestem jej wierna od lat, mimo, iż zmieniłam adres i teraz muszę dojeżdżać z innej dzielnicy.
Opinia dodana przez: marta

lekarz Wiesława Mathea-Dobrzyńska

Diabetolog, Internista

SANITAS
ul. Dworcowa 110 Bydgoszcz
Bydgoszcz

Pani bardzo kompetentna, sympatyczna, z detalami i bez pośpiechu objaśnia wszystko i bez zniecierpliwienia odpowiada na wszystkie pytania. Jestem bardzo zadowolony z wizyt, leczenie daje rezultaty, polecam.

lekarz Andrzej Lebioda

Onkolog, Internista

Centrum Onkologii Bydgoszcz
Małachowskiego 17
89-603 Bydgoszcz

Dr Andrzej Lebioda jest doskonałym fachowcem, profesjonalistą, wzbudza ogromne zaufanie i wiarę w skuteczność leczenia. Lekarze onkolodzy w Trójmieście nie podjęli się u mnie leczenia nowotworu prostaty, z uwagi na wysokie ryzyko powikłań (obciążenie dodatkowymi chorobami). Przez pół roku bezskutecznie poszukiwałem specjalisty, który przeprowadziłby zabieg mający na celu usunięcie nowotworu, aż trafiłem na Dr Andrzeja Lebiodę. Dr Andrzej Lebioda zakwalifikował mnie do zabiegów brachyterapii, które z sukcesem przeprowadził osobiście. Jestem ...
Opinia dodana przez: Andrzej Sz. Gdańsk

lekarz Dorota Koziołkiewicz-Lichota

Lekarz medycyny pracy, Internista

Rejon Terenowy nr 6
Energetyczna 1
85-885 Bydgoszcz

Bardzo miła pani lekarz,polecam z czystym sumieniem, badanie przeprowadzone prawidłowo,sumiennie, bardzo dobre podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Piotr

prof. dr hab. n. med. Edmund Nartowicz

marsz. Focha 2 lok. 10
85-070 Bydgoszcz

Profesor Nartowicz, to lekarz profesjonalista, specjalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Poleciłabym każdemu, kto potrzebowałby pomocy z zakresu interny, czy kardiodologii.

lekarz Ryszard Chabowski

Gdańska 51 lok. 11
85-005 Bydgoszcz

Przemiły lekarz. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, dużo tłumaczy, można zapytać o wszystko, zawsze jest uprzejmy, uśmiechnięty i zaangażowany w swoją pracę.

lek. med. Piotr Tokarczyk

Internista, Kardiolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Bardzo sympatyczny Pan Doktor Piotr . Wywiad badanie i zalecenia na najwyższym poziomie Polecam .

lekarz Agnieszka Rogala

Przychodnia Komunalni Sp. z o.o.
ulica Sportowa 5
85-091 Bydgoszcz

Świetny lekarz. Bardzo polecam..........................................................................

lekarz Krzysztof Kawecki

sanitas
Bydgoszcz

Po pierwszym dniu brania lekarstw puls wrócił do normy niesamowite . POZDRAWIAM Pana Doktora Zbyszek Nakło

lekarz Marta Opolska

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia "Wilczak"
ulica Nakielska 47
85-219 Bydgoszcz

Dziwię się pozytywnym opiniom, ale być może mimo uprzejmości zwyczajnie „nie spodobałam się” lekarce. W gabinecie czułam się bardzo niekomfortowo, lekarka zadawał kilka razy te same pytania, a dodatkowo podważała i bagatelizowała mój stan, mimo że po zbadaniu wyraźnie był widoczny stan chorobowy. Dawno nie spotkałam się z takim traktowaniem. Porażka
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Anna Grudzień-Wolak

ulica Bohaterów Kragujewca 6/29
85-863 Bydgoszcz

Bardzo dobrze wspominam wizyte u p.dr. Uprzejma, mila, wysluchala, powiedziala kilka budujacych slow. Kompetentna w 100%, wyjasnia dokladnie zamierzone dzialania. Polecam na 200%
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Janina Kujawa-Wilamowska

Głębinowa 17
85-435 Bydgoszcz

bardzo dobra Pani Doktor! Leczę się u niej od dwóch lat, konkretna i miła;)

lekarz Małgorzata Targońska

Reumatolog, Internista

ul. Kijowska 6/5
85-703 Bydgoszcz

Bardzo dobra lekarka .Jedyny problem to,że czeka sie długo w kolejce ,ponieważ pani doktor ma zawsze dużo pacjentów.

dr n. med. Małgorzata Ukleja-Adamowicz

Kościuszki 15a/17
85-079 Bydgoszcz

Rzadko spotyka się tak kompetentnego lekarza, prowadzi mnie z powodzeniem przez wiele lat. Tłumaczenie choroby i ilość poświeconego czasu wystarczajaca.

dr n. med. Jerzy Tujakowski

Onkolog, Internista

Gdańska 51 lok. 11
85-005 Bydgoszcz

Jest to zdecydowanie lekarz z powołania i chciałabym doktorowi serdecznie podziękować za to że dodał otuchy tacie i od czasu wizyty u doktora tata ma więcej wiary i sił na to aby walczyć z rakiem.Bardzo Dziękuje

dr n. med. Wanda Drewniak

Karłowicza
Bydgoszcz

Byłam u tej pani jakies 3 lata temu. Bez wiekszych ceregieli zapisala mi hormony do brania zupelnie nie patrzac na moje wczesniejsze wyniki i ogolny przebieg choroby w czasie. Nie bylam przekonana co do jej porady wiec poszlam prywatnie do jeszcze jednego Specjalisty przez naprawde duze S. Okazalo sie ze nie musze brac zadnych hormonow!!! A gdybym je wziela to juz napewno rozpierniczylabym sobie cala gospodarke hormonalna! Bo jak sie ...