Lekarze Internista Bydgoszcz

Onkolog, Internista

Centrum Onkologii
dr Izabeli Romanowskiej 2
85-796 Bydgoszcz

Szkoda, że tak źle oceniający Doktora nie mają odwagi się podpisać. Jest to bardzo dobry specjalista, który uratował mojego ojca. Wiem, że nie lubią Go niektóre pielęgniarki, bo wymaga od nich tego, czego od siebie DZIAŁANIA DLA DOBRA PACJENTA, a nie picia kawy w czasie godzin pracy.
Opinia dodana przez: Zenobia

Paweł Pastuszak

Obwód Lecznictwa
Dworcowa 63
Bydgoszcz

Najbardziej empatyczni i miły lekarz jakiego spotkałam w całym swoim życiu. Wiedząc, że się stresuje rozluźnił atmosferę i przeprowadził rozmowę tak sprawnie, że aż żal było wychodzić z gabinetu.
Opinia dodana przez: Michalina

lekarz Mirosława Walczyk-Małycha

"Medycyna Specjalistyczna" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Łochowska 69
85-395 Bydgoszcz

Złota kobieta, kompetentna, zawsze poświęci swoj czas i postawi trafna diagnozę. Bardzo polecam Panią Doktor

lekarz Maria Połońska

zajecza 6 lok 02
Bydgoszcz

Pani doktor z serca anioł wysłucha zbada porozmawia bardzo wnikliwie doradzi poradzi takich ludzi cenię pozdrawiam serdecznie ....
Opinia dodana przez: Mirek

lek. med. Marek Stelak

Internista, Kardiolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Przeprowadził szczegółowe badania w trakcie wizyty. Dla wyjaśnienia mojego stanu zdrowia zalecił dodatkowe badania. Jestem bardzo zadowolony i szczerze mogę polecić Pana Doktora

lekarz Sławomir Wilga

szpital wojskowy
Kopenhaga Dania
Bydgoszcz

Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Pan doktor bardzo miły, wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Polecam.
Opinia dodana przez: Maryjanka

lekarz Michał Walczak

Gastroenterolog, Gastroenterolog dziecięcy

Kościuszki 35
Bydgoszcz

NIGDY nie spotkałam tak okropnego lekarza. Pierwsza wizyta trwała 5 minut, lekarz nawet nie wysłuchał do końca, jakie leki biorę. Przed gastroskopią okazało się, ze nie uprzedził mnie , iż musze odstawić leki rozrzedzajace krew - no bo nie chciało mu sie przeprowadzać wywiadu! W trakcie badania zaczęłam się gwałtownie dusic, lekarz nie reagował. Kiedy sama przerwałam badanie, zostałam zbesztana jak bym była ostatnim smieciem. Żadnych informacji, wytłumaczenia, na czym ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Alina Strąg-Lemanowicz

Internista, Onkolog

Kolibrowa 55
85-431 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz. Przeprowadziła nas przez koszmar choroby, jaką jest nowotwór złośliwy, czuliśmy się zaopiekowani na każdym etapie. Bardzo rozważnie dobierała terapię, badania, ze zrozumieniem i wielką ciepliwością wyjaśniała wszystko.

lekarz Rafał Zieliński

ulica Koszalińska 18/210
85-714 Bydgoszcz

Cudowny lekarz, który doradzi, znajdzie czas i wskaże trafne rozwiązanie.Fachowiec i empatia w jednym. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Marek Dzieniak

Pulmonolog, Internista

Szpital
Seminaryjna 1
85-326 Bydgoszcz

Pan doktor bardzo rzetelny, uprzejmy, konkretny. Bardzo dziękuję Panie Doktorze za pomoc w diagnostyce choroby oraz wytłumaczenie dalszego postępowania, z nią. Pozdrawiam serdecznie Magda S. ( pacjentka z sarkoidozą).
Opinia dodana przez: Magdalena.

lekarz Krzysztof Pstrągowski

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy
Marii Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz, wielu pacjentów wyprowadził ze stanów krytycznych, zawsze opanowany, skromny. Temu lekarzowi można ufać.
Opinia dodana przez: Natalia Wąsowska

lekarz Wojciech Wietrzyński

Karpacka 43A/20
85-164 Bydgoszcz

Kompetentny specjalista Wie co robi super lekarz szkoda że tak mało Takich fachowców ,wiem co mówię!!!!

lekarz Wojciech Kochan

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Tragedia. Przebieg wizyty; Mówię, że mam nadwagę, że przez załamanie nerwowe w zeszłym roku odstawiłam leki na insulinooporność (i że chciałabym do tego wrócić), że boli mnie kolano, że mam taką dziwaczną plamkę która mi wyskoczyła jakiś czas temu w kolorze brązowym na ciele i ona się ciągle rozszasta, że biorę leki na niedoczynność tarczycy, że mam też haszimoto i to chyba tyle. Lekarz opryskliwie stwierdził, że za szybko mówię ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Magdalena Grzybek

"SALUS" Dorota Borowska
ulica Mrotecka 9
85-435 Bydgoszcz

Bardzo upokarzająca wizyta w świątecznej pomocy w szpitalu zakaźnym w Bydgoszczy, ale niestety, jeśli człowiek cierpiący to musi znosić obelgi lekarza żeby uzyskać skierowanie do szpitala. teksty typu: widać że długo nie było pani u lekarza, czy pani nie rozumie co się do pani mówi? przez prawie dwa miesiące nie dała rady pani postarać się o diagnostykę? ( przypominam że mamy okres teleporad i jest ciężko) nie polecam, bardzo przykra ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. med. Andrzej Krymer

Internista, Endokrynolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Mam zaufanie do kompetencji Pana Doktora. Badania, diagnoza, pełna informacja, co mi dolega. Wszystko, czego potrzebowałam. Za mną 3 wizyty. Kontrola za rok. Na pewno pozostanę pod opieką Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Grażyna Gadomska

Internista, Hematolog

Bydgoszcz

Nie polecam!!!! Pani doktor sprawia wrażenie mało kompetentnej, jest opryskliwa, nie ma ochoty na rozmowę z pacjentem. Wiecznie marudzi O tym jak jej źle, bo ona ma tyle pracy. Nie jest to lekarz z powołania. Powinna zmienić zawód, bo do leczenia to ona się nie nadaje.

Hanna Porzych

Przychodnia Bartodzieje
85-714 Bydgoszcz

Pani Hanna Porzych to człowiek najniższego sortu zarówno pod kątem umiejętności miękkich i twardych. Rozwijając kwestię tych pierwszych - jest to osoba, która zachowuje się nietaktownie, arogancko i bez klasy w stosunku do pacjentów. Nie radzi sobie z asertywnością, wymaganiami stawianymi przez osoby, które ma obsłużyć oraz inteligentnymi odpowiedziami na jej zaczepne i uszczypliwe pytania, w których brakuje logiki i racjonalizmu. Jej stabilność emocjonalna jest na tak niskim poziomie, że ...
Opinia dodana przez: Blanka

lekarz Arkadiusz Grubecki

Chodkiewicza Karola 71/22
85-667 Bydgoszcz

Nie polecam ,szkoda czasu ,podejścia do pacjenta brak ,jedynie co Pana doktora interesuje to telefon pacjent to już konieczność. Szukajcie innych lekarzy szkoda czasu i zdrowia .

lekarz Jolanta Jaskowska

Stomed NZOZ
ulica Dworcowa 47
85-009 Bydgoszcz

Jestem po wizycie u Pani doktor i generalnie jestem zadowolona. Owszem po ukazaniu wyników chciałam dodać od siebie parę rzeczy, wówczas otrzymałam odpowiedź "cicho, nie gadać". Ale po sprawdzeniu ich normalnie rozmawiałam z lekarzem, zadawała pytania, słuchała. Pani doktor jest specyficzna, ale wytłumaczyła mi wszystko, wyjaśniła. Wyszłam zadowolona z wizyty.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Danuta Grodzka

Internista, Reumatolog

Sułkowskiego 12/1
85-655 Bydgoszcz

Bardzo opryskliwa, zawsze spóźniona, bez słowa przepraszam, często wychodzi w trakcie przyjmowania, ma pacjentów za nic! Recepty i wpis do kartoteki Pani doktor robi ręcznie w dobie gdzie wszędzie jest elektronika!