lek. med. Andrzej Krymer

2,4
2,7
2,5
2,5

Mam zaufanie do kompetencji Pana Doktora. Badania, diagnoza, pełna informacja, co mi dolega. Wszystko, czego potrzebowałam. Za mną 3 wizyty. Kontrola za rok. Na pewno pozostanę pod opieką Pana Doktora.

Brak weryfikacji przyniesionego USG. Brak analizy i reakcji na przedstawione objawy - tylko odczytanie wynikow z komentarzem ze wyniki faktycznie nie sa idealne, ale kobiety w ciazy maja duzo wyzsze poziomy i sa zdrowe (jestem mezczyzna 32lata), narazie sie nie leczy, zalecana kontrola. Na moja prosbe ze skoro mam objawy - dlatego przyszedlem do lekarza bo chciałbym sie poczuc lepiej otrzymalem odpowiedz 'ja tez bym wiele rzeczy chcial i co?'. Wizyta odbyla sie punktualnie. Nie polecam.

Brak weryfikacji przyniesionego USG.
Wizyta odbyla sie punktualnie.
Nie polecam.

Wizyta prywatna bo podczas koronawirusa pan doktor nie przyjmuje na NFZ. Pani rejestratorka popędza mnie, że pan doktor czeka (byłam 10 min. przed czasem). Lekarz nie był zainteresowany tym, co mówię, raczej znudzony. Cały czas wpatrzony w ekran komputera. Nic nie tłumaczy, z łaską wystawia zaświadczenie do lekarza rodzinnego (i tak pani niepotrzebne). Wizyta trwała 5 minut, wrażenie fatalne, nie polecam.

Nie wybieram się do lekarza w celach towarzyskich, oczekuję za to profesjonalnego podejścia, odpowiedzialności, wiedzy medycznej i zwyczajnego ludzkiego traktowania. Po kilku wizytach stwierdzam, że nie otrzymałam tego u pana Krymera. Każdemu trzeba dać szansę, więc byłam na 5 wizytach u doktora na przestrzeni 3 lat. Podczas każdej z wizyt, choć z różnym natężenie przyznaję, byłam traktowana lekceważąco, czasem wręcz zwyczajnie po chamsku. Lekarz ma obowiązek poinformować pacjenta o stanie jego zdrowia i przebiegu choroby. Pacjent ma prawo zadawać pytania, a lekarz powinien na nie odpowiadać. Lekarz nie powinien obrażać ...

Każdemu trzeba dać szansę, więc byłam na 5 wizytach u doktora na przestrzeni 3 lat. Podczas każdej z wizyt, choć z różnym natężenie przyznaję, byłam traktowana lekceważąco, czasem wręcz zwyczajnie po chamsku. Lekarz ma obowiązek poinformować pacjenta o stanie jego zdrowia i przebiegu choroby. Pacjent ma prawo zadawać pytania, a lekarz powinien na nie odpowiadać. Lekarz nie powinien obrażać i wydzierać się na pacjenta, tylko dlatego, że nie rozumie działania swojej choroby. Pan Krymer jest po prostu ponad to i ponad pacjentem.
Nie polecam, jest paru lepszych lekarzy endokrynologów w Bydgoszczy. Nie trzeba skazywać się na tak nieprzyjemne i nieprofesjonalne leczenie.

Uważam,że Pan Doktor jest bardzo rzeczowy,nie musi żartowac z pacjentem, ważne ,żeby postawił prawidłową diagnozę.A właśnie Tak Jest.Lecze sie u pana doktora od 3 lat i polecam Wszystkim.

Dziwią mnie opinie na temat Doktora Krymera. Byłam u niego 2 razy i za każdym razem zostałam potraktowama uprzejmie, bardzo profesjonalnie,Pan dr był wręcz sympatyczny. Zawsze wychodziłam z odpowiednim skierowaniem na badania diagnostyczne, nigdy nie czułam się lekceważona,i wizyta trwała tyle ile trzeba. Pierwsza ok.30 min., następna ok.15. Polecam

Kiedy po raz pierwszy byłam u niego prywatnie w Sanitasie nie wzbudzał zaufania.Badanie trwało ze wszystkim 5 min.Byłam w szoku za 100 zł 5 min. łącznie z wywiadem.Nie chciałam iść więcej do niego.W między czasie byłam u innej p.dr która w ogóle mnie zdołowała.Zaczęłam szukać następnego i znowu trafiłam na niego.Miałam wybór albo on albo wizyta za 9 miesięcy u innego.Zależało mi na czasie-wybrałam jego i o dziwo był tak miły i przystępny że byłam miło zaskoczona.Byłam z wizyta po raz 3-ci i okazało sie że poziom hormonów wrócił do normy.To nie znaczy że nie muszę przyjmować już tabletek,jeszcze muszę ale wizyta następna za pół roku.W czasie leczenia zlecił USG tarczycy,TPO,TSH przed każdą wizyta.Wydaje mi się że jest mało komunikatywny,ale jak sie zadaje pytania na wszystkie udziela odpowiedzi.Wydaje mi sie że pierwsza wizyta nie wzbudza zaufania ale przy kolejnych jest już lepiej.Co prawda jest mało wylewny ale z leczenia jestem zadowolona.

W życiu nie spotkałam tak nieuprzejmego wręcz chamskiego i leniwego lekarza! trzymajcie się od niego z daleka inaczej mozecie być pewni, że będzie potraktowani z góry, a pomoc zostanie udzielona z niewyobrażalną łaską. Panie doktorze polecam udać się do kolegi psychiatry po poradę!

trafilam do pana doktora po tym jak wykryto w szpitalu ze przyczyna mych problemow jest niedoczynnosc tarczycy.Jednakze pan doktor stwierdzil,ze szpital sie pomylil i podawane przeze mnie objawy nie sa zwiazane z tarczyca,i stwierdzil ze szpital musial na cos zgonic wine, nie tlumaczyl nic,nie dal skierownia na badania,nawet nie powiedzial jak wyszlo usg,ktore mi zrobil,dawke leku zapisal taka po ktorej nie mam poprawy,wybieram sie do innego endokrnologa,nie wzbudza zaufania,pisal cos w kartotece,sprawial wrazenie jakbym byla jego klopotem a nie pacjentka,w zyciu nie spotkalam takiego lekarza.

Nie polecam gburowaty bardzo nie sympatyczny w stosunku do pacjeta malo wyjasnia.nie polecam