Endokrynolog Bydgoszcz

lekarz godny polecenia, rzeczowy, sumienny, przewidujący i słuchający pacjenta

lekarz godny polecenia, rzeczowy, sumienny, przewidujący i słuchający pacjenta

Opinia dodana przez: rak tarczycy

prywatny gabinet lekarski
11 Listopada 16 I
Bydgoszcz

bardzo miła osoba ,nie zbywa pacjentów ,na każde pytanie dokładnie odpowie,super sympatyczna ,jak najbardziej polecam

Opinia dodana przez: aleksandra

Modrzewiowa 14 lok. 36
85-636 Bydgoszcz

Polecam super Lekarz specjalista Uczynny miły i pomocny takich lekarzy oby było więcej, ale potrafi zapominać o swoich chorych pacjentkach Eligia z Borów Tuch.

Opinia dodana przez: Mirka

Bydgoszcz

Byłem u niego zarówno prywatnie jak i na oddziale i naprawdę pan doktor Pilecki jest godny polecenia. Nie dość, że ma niesamowitą wiedzę medyczną i nie bagatelizuje żadnego, nawet drobnego problemu, to jeszcze interesuje się cały czas pacjentami na swoim oddziale. Można go o wszystko zapytać i udzieli wyczerpujących odpowiedzi. Wspaniały specjalista, ciężko wyobrazić sobie lepszego lekarza.

Szpital im. Biziela

Bydgoszcz

Pani doktor spełniła moje oczekiwania jako lekarz prowadzący ciążę. Dzięki jej spokojnemu podejściu do tematu przechodziłam ciążę bezproblemowo.

ulica Bohaterów Kragujewca 6/29
85-863 Bydgoszcz

Bardzo dobrze wspominam wizyte u p.dr. Uprzejma, mila, wysluchala, powiedziala kilka budujacych slow. Kompetentna w 100%, wyjasnia dokladnie zamierzone dzialania. Polecam na 200%

Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Bożena Fagas

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Łomżyńska 50 lok. a
85-863 Bydgoszcz

Niesamowicie skromna lekarka z dużą wiedzą i doświadczeniem;wie co robi moja córeczka ma4latka a od 2jest pod jej opieką.serdecznie polecam

Opinia dodana przez: lucyna

Głębinowa 17
85-435 Bydgoszcz

bardzo dobra Pani Doktor! Leczę się u niej od dwóch lat, konkretna i miła;)

bardzo dobra Pani Doktor! Leczę się u niej od dwóch lat, konkretna i miła;)

Medic
Łochowskiego7a
Bydgoszcz

Wspaniały lekarz, polecam wszystkim. Moje zdrowie się poprawiło odkąd chodzę do tego lekarza

dr n. med. Ahmed Tantush

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Gabinet Lekarski
Serbska 10
85-162 Bydgoszcz

Witam, polecam bardzo Pana Tantush.Mily sympatyczny i najwazniejsze co to rzeczowy.Sprawnie i szybko prowadzi badanie.Prowadzę ciąze u doktora i jestem zadowolona

Opinia dodana przez: maja