Filtruj terminy

dr n. med. Krzysztof Komorowski

Endokrynolog, Internista

Modrzewiowa 14 lok. 36
85-636 Bydgoszcz

Polecam super Lekarz specjalista Uczynny miły i pomocny takich lekarzy oby było więcej, ale potrafi zapominać o swoich chorych pacjentkach Eligia z Borów Tuch.
Opinia dodana przez: Mirka

dr n. med. Olgierd Pilecki

Pediatra, Endokrynolog

Bydgoszcz

Dr. Olgierd to wspaniały człowiek. Stwierdzono u mnie PCOS - zespół policystycznych jajników. Wdrożył leczenie, które pomaga. Nie mogłam znaleźć lepszego i odpowiedniejszego lekarza.
Bardzo niesympatyczny lekarz. Nie polecam. Nie słucha tego co mówi pacjent. Jeszcze nikt nie potraktował mnie tak jak ten lekarz. Zero empatii.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Iwona Jagielska

Endokrynolog, Ginekolog

Szpital im. Biziela
Bydgoszcz

Pani doktor spełniła moje oczekiwania jako lekarz prowadzący ciążę. Dzięki jej spokojnemu podejściu do tematu przechodziłam ciążę bezproblemowo.

lekarz Anna Grudzień-Wolak

ulica Bohaterów Kragujewca 6/29
85-863 Bydgoszcz

Bardzo dobrze wspominam wizyte u p.dr. Uprzejma, mila, wysluchala, powiedziala kilka budujacych slow. Kompetentna w 100%, wyjasnia dokladnie zamierzone dzialania. Polecam na 200%
Opinia dodana przez: Izabela

dr n. med. Ahmed Tantush

Gabinet Lekarski
Serbska 10
85-162 Bydgoszcz

Przestrzegam kobiety przed wizytą u tego lekarza. Przez kilka lat byłam jego pacjentką dlatego nigdy nie spodziewałabym się, że może się dopuścić tak niemoralnego i nieetycznego zachowania. Wcześniej leczyłam u niego problemy z tarczycą, a ostatnio prowadził moją ciążę czego bardzo żałuję. Wizyty podczas samej ciąży były przeprowadzone jak należy, jednak kiedy po porodzie pojawiły się pewne problemy laktacyjne dr Tantush ośmielił się przekroczyć granicę relacji lekarz-pacjent. Moją czujność uśpiło ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Bożena Fagas

Łomżyńska 50 lok. a
85-863 Bydgoszcz

Niesamowicie skromna lekarka z dużą wiedzą i doświadczeniem;wie co robi moja córeczka ma4latka a od 2jest pod jej opieką.serdecznie polecam
Opinia dodana przez: lucyna

dr n. med. Anna Nowicka

prywatny gabinet lekarski
11 Listopada 16 I
Bydgoszcz

Nie wiem co myśleć po czwartej wizycie rozczarowanie ..?? Moze miała zły dzień. Czekałam 45 min po czasie umowionej wizyty a moja trwała krotko .

lekarz Janina Kujawa-Wilamowska

Głębinowa 17
85-435 Bydgoszcz

bardzo dobra Pani Doktor! Leczę się u niej od dwóch lat, konkretna i miła;)

dr n. med. Marek Wawrzeńczyk

Medic
Łochowskiego7a
Bydgoszcz

Bylam na okolo 4 wizytach u pana doktora 4 lata temu. Rzeczywiscie jest bardzo sympatycznym, rozmownym czlowiekiem, ale co do leczenia tarczycy nie polecam. Uciekalam z przychodni w ktorej pracuje najszybciej jak sie dalo po tym jak pomylil sie u mnie w diagnozie. Na swoim usg stwierdzil ze mam 3 wieksze guzki i mnostwo malych rozsianych dookola. Polecil zrobienie biopsji (ktora z reszta sam wykonal) w celu pobrania materialu tkanowego ...

dr n. med. Wanda Drewniak

Karłowicza
Bydgoszcz

Byłam u tej pani jakies 3 lata temu. Bez wiekszych ceregieli zapisala mi hormony do brania zupelnie nie patrzac na moje wczesniejsze wyniki i ogolny przebieg choroby w czasie. Nie bylam przekonana co do jej porady wiec poszlam prywatnie do jeszcze jednego Specjalisty przez naprawde duze S. Okazalo sie ze nie musze brac zadnych hormonow!!! A gdybym je wziela to juz napewno rozpierniczylabym sobie cala gospodarke hormonalna! Bo jak sie ...

dr n. med. Danuta Zalewska-Rydzkowska

jurasz
ul.c.sklodowskiej 26
11-111 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz specjalista . Dzięki niej i zalecane mu leczeniu ,żyje i funkcjonuje. Zawsze bardzo miła i spokojnie wysłuchuje dolegliwości Cierpliwie tłumaczy i zawsze stara się być pomocna . Ludzie którzy narzekają niech sami skontrolują swoje zachowanie i oczekiwania .
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Maria Maciejewska-Kaźmierczak

ulica Jaskółcza 27/5
85-304 Bydgoszcz

Osoba oschła, niezbyt miła, na każdym kroku mi powtarzała, że ciąża to nie zabawa, szczególnie jak chciałam żeby mąż wszedł na badanie usg albo żeby wydrukowała mi zdjęcie z usg. Przyszłam z problemem, który wyszedł dopiero po badaniach prenatalnych a którego pani dr wcześniej nie zauważyła mimo, ze badania usg robiła dość długo i wydawałoby się, że dokładnie. Żadnego słowa otuchy, wyjaśnienia co się dzieje, jakie mogą być zagrożenia, nic ...
Opinia dodana przez: Maria

dr hab. n. med. Wiesław Szymański

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Długa 19 lok. 2
85-034 Bydgoszcz

Wyjątkowy doktor. gorąco polecam. Bardzo miłe przyjęcie, wysoka kompetencja, właściwe rozeznanie choroby i postawienie właściwej diagnozy
Opinia dodana przez: wieslaw

lek. med. Andrzej Krymer

Internista, Endokrynolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Mam zaufanie do kompetencji Pana Doktora. Badania, diagnoza, pełna informacja, co mi dolega. Wszystko, czego potrzebowałam. Za mną 3 wizyty. Kontrola za rok. Na pewno pozostanę pod opieką Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Longin Rymkiewicz

Pediatra, Endokrynolog

Czerkaska 27 lok. 12
85-636 Bydgoszcz

Najgorszy endokrynolog ! Koszmar ! Wyśmiał mnie, chociaż moje koleżanki z tym samym problemem były u innych endokrynologów, oni zaś potraktowali to poważnie. Przypisał mi dietę, chociaż byłam u niego z innego powodu. Zaawansowany alzheimer i staromodne podejście do leczenia ! Niestety, wiek robi swoje, Pan "dokor" nie powinnien już "leczyć" i "pomagać"
Opinia dodana przez: niemanazwy

lekarz Witold Zasieczny

Przychodnia "INTERCOR"
Kasztanowa 57
85-605 Bydgoszcz

kompletny ignorant nie jest zainteresowany leczeniem pacjenta, żadnego wywiadu, żadnej rozmowy z pacjentem na temat choroby, wypisuje receptę i kończy wizytę trwa to 5 min. dosłownie.
Opinia dodana przez: lucyna

lekarz Renata Beszczyńska-Oleś

Szelburg-Zarembiny 9
85-396 Bydgoszcz

Przyszłam do Pani Doktor z problemami endokrynologicznymi o podłożu ginekologicznym, niestety Pani stwierdziła, że jest endokrynologiem ogólnym i zajmuje się tylko schorzeniami tarczycy. Skierowała mnie z powrotem do lekarza POZ, który bardzo się zdziwił, ponieważ znał Panią Doktor i wie, że ma specjalizacje z ginekologii. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Honorata

lekarz Dariusz Jasiński

Endokrynolog, Pediatra

Gersona 40/25
85-305 Bydgoszcz

Jestem zbulwersowana traktowaniem pacjenta przez tego lekarza . Wizyta telefoniczna po 1,5 roku oczekiwania ( nadmieniam , że to kolejna wizyta ) . Lekarza nie interesowało jak się czuję pomimo sygnalizowania , że jestem zaniepokojona , ponieważ wyniki są zdecydowanie gorsze niż przed 1,5 roku . Zaocznie pan dr. stwierdził , że wszystko jest ok. i nie chciał słuchać co ja w tej kwestii mam do powiedzenia , a zaznaczam ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Lilla Senterkiewicz

ul. Gnieźnieńska
Bydgoszcz

Zarówno w sprawach ginekologicznych, jak i endokrynologicznych nie otrzymałam odpowiedniej pomocy. Przychodząc ze złymi wynikami pani dr powiedziała, że jeżeli nie chce mieć na razie dzieci, nie muszę się leczyć. Inny lekarz stwierdził chorobę autoimmunologiczną. W sprawach ginekologicznych dostawałam tylko leki, które działały chwilowo. Na następnych wizytach musiałam na nowo tłumaczyć dlaczego przychodzę i jakie mam problemy. Nie polecam
Opinia dodana przez: I.L