Niesamowicie skromna lekarka z dużą wiedzą i doświadczeniem;wie co robi moja córeczka ma4latka a od 2jest pod jej opieką.serdecznie polecam

Bardzo mila, moglam zadawac jej duzo pytan a na kazde odpowiadala, widac wiedze i doświadczenie. To juz bedzie moja Pani Doktor:)

Pani doktor tak ustawiła mi leczenie, że wróciły mi miesiączki. Nie dokonał tego nawet pan prof. Zgliczyński w Warszawie (wybitny specjalista zajmujący się problemami przysadki). Bardzo polecam panią doktor wszystkim paniom, które mają problemy ginekologiczne o podłożu endokrynologicznym.

Właściwa osoba na właściwym miejscu.

Właściwa osoba na właściwym miejscu.

Z leczenia u PAni Doktor korzystam osobiscie, jak równiez trzy moje córki Nie wyobrażam sobie,żebym mogła leczyc się u innego lekarza. Polecam Pania doktor , gdzie tylko mogę .Jest wspaniała i leczy publicznie tak samo jak prywatnie.Też spotkałam się z tym,że wykonała w swoim gabinicie badanie , którego nie udało się przeprowadzić w przychodni na ul. Gajowej z powodu braku sprzętu.( wewn.USG) - nie pobierająć z tego tytułu pieniędzy. Życzymy sobie więcuj takich lekarzy również innych specjalności.BARDZO JĄ UWIELBIAMY I ZYCZYMY ZDROWIA ,ZDROWIA i JESZCZE RAZ ZDROWIA. MAM WIESIA

Wspaniały lekarz.Leczę się w poradni przy ul.Gajowej.Jedno z badań wymagało specjalistycznej aparatury ,której przychodnia nie posiadała.Badanie przeprowadziła Pani doktor w swoim prywatnym gabinecie (2 wizyty) i nie przyjęła żadnej zapłaty.To niespotykane.! Polecam lekarza,bo jest kompetentna bardzo rzetelna.U.L.

Pani doktor z prawdziwego zdarzenia. Bardzo sympatyczna,wszystko wyjaśnia dokładnie , chodzę do pani doktor już od dawna prowadziła mi dwie ciąże POLECAM

dla mnie najlepszy lekarz, ktorego do tej pory spotkalam. Zawsze wszystko wyjasni, wytlumaczy, zapisze. bardzo indywidualnie podchodzi do problemu. Polecam kazdemu

bardzo indywidualnie podchodzi do problemu.
Polecam kazdemu

Byłam u tej pani na pierwszej wizycie i żaluję. Zraziłam się strasznie. Była bardzo niesympatyczna, nieżyczliwa, właściwie sprawiała wrażenie, jakby nie obchodziło ją to, że przyszłam z konkretnym problemem, że mam jakieć konkretne pytania; absolutnie mi nie pomogła, nie zleciła żadnych badań. wizyta kompletnie minęła się z celem. Na dodatek sprawiała wrażenie jakby bardzo jej się spieszyło, a oczekiwałam nieco więcej, a właściwie jakiejkolwiek uwagi. Przy badaniu była jeszcze jakaś pani, chyba asystentka, co było krępujące. Z tego co wiem kuzynka miała podobne doświadczenia. Podsumowując całkowicie odradzam!

To lekarz który swoim wieloletnim leczeniem nabyła tak ogromne doświadczenie, że bez obawy poleciłabym ją każdemu. Co bardzo rzuca się w oczy to fakt, że Pani doktor z zamiłowaniem tłumaczy, tłumaczy i jeszcze raz tłumaczy wszystko. Nie drwi z niewiedzy pacjentów, ona po prostu wyjaśnia wszystko to, na czym zwykły szary pacjent nie musi się znać. Serdecznie polecam.