Niesympatyczna kobieta. Nieprofesjonalna. Gabinet paskudny.

Niesympatyczna kobieta. Nieprofesjonalna. Gabinet paskudny.

SKORO JEST TAKA WSPANIAŁA TO DLACZEGO NIE PODISUJECIE SIE POD POSTAMI?

SKORO JEST TAKA WSPANIAŁA TO DLACZEGO NIE PODISUJECIE SIE POD POSTAMI?

Najlepsza lekarka pod słońcem a jak komuś nie pasuje to niech idzie do jakiegoś znachora!!!!!!!!! mało jest takich lekarek jak dr. Fagas!!!!!!!

Wspaniały lekarz,zawsze trafna diagnoza,chodzę do pani dr.fagas od 12 lat i już kilka zabiegów mam za sobą,wspaniale prowadzona ciąża,polecam serdecznie.A co do gabinetu,to owszem nie jest najnowszej generacji,ale cóż nam ze wspaniałej poczekalni,skórzanych sofek jeśli lekarz niekompetentny?TO juz wolę poczekać na fachowca w swej dziedzinie na tym plastikowym krzesełku.:)Oby więcej takich lekarzy!!!!!!!!!!

Do Pani doktor Fagas chodze już 13 lat bardzo wspaniał,miła kobieta prowadziła moją całą ciąże.Polecam

Świetny specjalista. Chodzę do niej już od 5 lat i jestem bardzo zadowolona jak się mną opiekuje, podchodzi do każdej z kobiet indywidualnie. Szczerze polecam.

Niesympatyczna kobieta, nieprofesjonalne podejście do pacjentki, peerelowski gabinet.

świetny specjalista tylko godny polecenia!!!

świetny specjalista tylko godny polecenia!!!

Świetny lekarz, wielki człowiek. Polecam!!!

Świetny lekarz, wielki człowiek. Polecam!!!

pani doktor zglebia problem tlumaczy wysyla na badania a nie w slepo wali tabletki. jest naprawde dobrym specjalista kiedys chdzilam prywtnie a teraz panstwowo i w uprzejmosci jest taka sama. to co mi zalecila slucham sie jej i mi pomaga na moj problem . jestem zadowolona bo jest uprzejma na swoj sposob i w spokojny sposob tez wytlumaczy problem. polecam