dr n. med. Ahmed Tantush

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Przestrzegam kobiety przed wizytą u tego lekarza. Przez kilka lat byłam jego pacjentką dlatego nigdy nie spodziewałabym się, że może się dopuścić tak niemoralnego i nieetycznego zachowania. Wcześniej leczyłam u niego problemy z tarczycą, a ostatnio prowadził moją ciążę czego bardzo żałuję. Wizyty podczas samej ciąży były przeprowadzone jak należy, jednak kiedy po porodzie pojawiły się pewne problemy laktacyjne dr Tantush ośmielił się przekroczyć granicę relacji lekarz-pacjent. Moją czujność uśpiło właśnie to, że byłam stałą pacjentką. Mężczyźni nie powinni wykonywać tego zawodu. W przyszłości pójdę tylko do kobiety ginekologa. Niech uśmiech tego lekarza nie zmyli Waszej czujności.

Doktor Ahmed Tantush jest jednym z najlepszych doktórów jakie spotkałam, niedawno miałam u doktora wizytę i zachował się bardzo profesjonalnie, znał się na rzeczy. Gorąco polecam!

Wczoraj byłam pierwszy raz u Pana Tantush i jestem pod ogromnym wrażeniem uprzejmośći i kompetencji jakie posiada Pan doktor. Dokładnie wytłumaczył mi skad mi sie wzieło moje chorowanie na tarczyce, zdiagnozował odmiane tarczycy, rozwiał wszelkie wątpliwośći jakie miałam. Wykonał własne USG w gabinecie, a przede wszystkim leczy tarczyce tak aby nie wpływało to szkodliwie na inne hormony. Wszystko w bardzo przystepnej cenie. Lekarz godny polecenia! Inni mogą tylko brać z niego przykład.

BAARDZO POLECAM DR AHMEDA.JEST TO BARDZO MIŁY ,WESOŁY I PRZYJAZNY PACJENTOWI LEKARZ.WIDAĆ ZE KOCHA SWOJĄ PRACE BO NAJWAzNIEJSZE JEST DLA NIEGO ZDROWIE PACJENTA.ZANIM ZACZNIE LECZYĆ FARMAKOLOGICZNIE WYKONUJE WSZYSTKIE MOŻLIWE BADANIA. DO DOKTORA A.TANTUSH TRAFIlAM PRZEZ PRZYPADEK ,WCZEŚNIEJ LECZYŁAM SIĘ U KILKU INNYCH GINEKOLOGÓW I ENDOKRYNOLOGÓW DLATEGO Z RĘKĄ NA SERCU MOGĘ POWIEDZIEĆ ZE DR AHMED JEST NAJLEPSZY!!!MAM DO NIEGO 100% ZAUFANIE OD PIERWSZEJ WIZYTY!!JEST ŻETELNY,MA BARDZO DUZĄ WIEDZĘ MEDYCZNĄ,NA KAZDY SZCZEGÓŁ ZWRACA UWAGĘ!!!DR AHMED TANTUSH TO LEKARZ Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA!!!!ŻYCZYŁABYM SOBIE WIĘCEJ TAKICH WSPANIAŁYCH LEKARZY!!!!!!!

gorąco polecam! trafiłam do Pana Doktora bardzo przestraszona chorobą, ale po kilku miesiącach wiem, że jestem pod dobrą opieką i pomimo,iż wiem, że to nie koniec leczenia, to nie panikuje. to lekarz, który interesuje się naprawdę pacjentem, nie zapisuje bezmyślnie leków, zawsze zastanawia się jaki wpływ będzie to miało na cały organizm, na samopoczucie itd. naprawdę widać, że "leży mu na sercu" dobro pacjenta. dojeżdzam na wizyty z województwa pomorskiego,więc mam porównanie, co do jakości opieki medycznej innych lekarzy,a także cen i naprawdę Doktor wypada rewelacyjnie w jednej i drugiej kwestii.

Witam, polecam bardzo Pana Tantush.Mily sympatyczny i najwazniejsze co to rzeczowy.Sprawnie i szybko prowadzi badanie.Prowadzę ciąze u doktora i jestem zadowolona

rewelacyjny....specjalista, komunikatywny. Pan doktor wszystko dokładnie wyjaśnia, opisuje, mówi o objawach. Troszczy się o pacjenta, wnikliwie opowiada o wynikach badań i zmianach w organizmie. Sympatyczny, uprzejmy. Pan Doktor mnie zdiagnozował i jestem na etapie leczenia. Polecam to świetny specjalista.

Nie mam zdania na temat uprzejmości czy podejścia do pacjenta. Lekarz to tylko człowiek.Miewa lepsze i gorsze dni.Dla mnie najważniejsza jest skuteczność leczenia. Trafiłam do pana doktora przypadkiem.Fachowo podszedł do problemu kierując mnie na wszystkie badania. Dopiero po zapoznaniu się z wynikami zastosował leczenie farmakologiczne.Po miesiącu widzę wyraźną poprawę. Wcześniej, przez 8 lat nie potrafiono mnie zdiagnozować!!!Polecam tego lekarza, bo na pewno bardzo dobrze zna się na swojej pracy i posiada wiedzę, którą z sukcesem wykorzystuje w leczeniu. Jedno wiem na pewno. Nigdy nie należy się kierować opiniami innych osób.

byłam u dr kilka razy i jeszcze na pewno pójdę nie raz. bardzo pozytywne wrażenie, jestem zaskoczona jak lekarz może zająć się pacjentem i o niego dbać bo niestety wcześniejsi lekarze tacy nie byli. będę się trzymała pana dr Tantush

POLECAM DR. TANTUSH ŚWIETNY SPECJALISTA MAM DO NIEGO PEŁNE ZAUFANIE A W SZCZEGÓLNOŚCI PO ZDIAGNOZOWANIU CHOROBY NA KTÓRĄ KILKU LEKARZY MNIE LECZYŁO BEZ SKUTECZNIE .DZIĘKUJĘ DOKTORZE