dr n. med. Ahmed Tantush

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Lekarz niekompetentny, podważa opinię innych lekarzy, nie słucha pytań pacjentek,ignorant, litości byłam u niego pierwszy i ostatni raz ...

BAARDZO POLECAM DR AHMEDA.JEST TO BARDZO MIŁY ,WESOŁY I PRZYJAZNY PACJENTOWI LEKARZ.WIDAĆ ZE KOCHA SWOJĄ PRACE BO NAJWAzNIEJSZE JEST DLA NIEGO ZDROWIE PACJENTA.ZANIM ZACZNIE LECZYĆ FARMAKOLOGICZNIE WYKONUJE WSZYSTKIE MOŻLIWE BADANIA. DO DOKTORA A.TANTUSH TRAFIlAM PRZEZ PRZYPADEK ,WCZEŚNIEJ LECZYŁAM SIĘ U KILKU INNYCH GINEKOLOGÓW I ENDOKRYNOLOGÓW DLATEGO Z RĘKĄ NA SERCU MOGĘ POWIEDZIEĆ ZE DR AHMED JEST NAJLEPSZY!!!MAM DO NIEGO 100% ZAUFANIE OD PIERWSZEJ WIZYTY!!JEST ŻETELNY,MA BARDZO DUZĄ WIEDZĘ MEDYCZNĄ,NA KAZDY SZCZEGÓŁ ZWRACA UWAGĘ!!!DR AHMED TANTUSH TO LEKARZ Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA!!!!ŻYCZYŁABYM SOBIE WIĘCEJ TAKICH WSPANIAŁYCH LEKARZY!!!!!!!

Świetny specjalista z indywidualnym podejściem do pacjenta!!! Dzięki Panie Doktorze:-)

Nie mam zdania na temat uprzejmości czy podejścia do pacjenta. Lekarz to tylko człowiek.Miewa lepsze i gorsze dni.Dla mnie najważniejsza jest skuteczność leczenia. Trafiłam do pana doktora przypadkiem.Fachowo podszedł do problemu kierując mnie na wszystkie badania. Dopiero po zapoznaniu się z wynikami zastosował leczenie farmakologiczne.Po miesiącu widzę wyraźną poprawę. Wcześniej, przez 8 lat nie potrafiono mnie zdiagnozować!!!Polecam tego lekarza, bo na pewno bardzo dobrze zna się na swojej pracy i posiada wiedzę, którą z sukcesem wykorzystuje w leczeniu. Jedno wiem na pewno. Nigdy nie należy się kierować opiniami innych osób.

Jak w opinii powyżej: brak zmienienia podkładu, kiedy sama zmieniłam był oburzony i wmawiał, ze podkład jest pognieciony. Zastosował w leczeniu maść hormonalną nie mówiąc o działaniach ubocznych. Wyniku z USG i cytologii nie otrzymałam. Nie polecam.

Nie polecam, brak indywidualnego podejścia do pacjenta, mały czas na każdego pacjenta, pezepisanie leków bez wcześniejszych badań krwi, zdecydowanie nie polecam.

To bardzo dobry specjalista i czlowiek polecam jako ginekologa

To bardzo dobry specjalista i czlowiek polecam jako ginekologa

Byłam u tego lekarza dwa razy. Za pierwszym razem w sprawach ginekologicznych i już wtedy nie byłam zadowolona. Byłam umówiona na 19-tą a zostałam przyjęta o 21.30. Tyle czekania, a lekarz bardzo się spieszył bo czekały na niego córki. A nie zmienione podkłady po porzedniej pacjentce na fotelu i łóżku do USG mnie oburzyły.Brak zainteresowania złymi wynikami. Innym razem potrzebowałam pilnej porady endokrynologa i najprędzej dostałam się do niego. Lekarz który nie zwraca uwagi na podwyższone TPO, torbiele a istotne jest tylko TSH pozostawię bez słowa...

od samego poczatku ciazy chodze do doktora poswieca bardzo duzo czasu pacjentowi naprawde polecam takich lekarzy nam trzeba

polecam szczerze, bardzo dobry lekarz, dokładnie wytłumaczył problem i sposób leczenia, do tego bardzo sympatyczny i taktowny