lekarz Magdalena Grzybek

2,6

Chamski, niemiły lekarz, który wystawia rzekome zwolnienie lekarskie, które jakimś cudem nie dochodzi do pracodawcy. Nie dość, że pomóc nie może i wmawia covid to jeszcze mówiąc, że wystawia L4 to go nie wystawia. Unikać! Same problemy przez tę kobietę!

Bardzo upokarzająca wizyta w świątecznej pomocy w szpitalu zakaźnym w Bydgoszczy, ale niestety, jeśli człowiek cierpiący to musi znosić obelgi lekarza żeby uzyskać skierowanie do szpitala. teksty typu: widać że długo nie było pani u lekarza, czy pani nie rozumie co się do pani mówi? przez prawie dwa miesiące nie dała rady pani postarać się o diagnostykę? ( przypominam że mamy okres teleporad i jest ciężko) nie polecam, bardzo przykra i upokarzająca wizyta.

Bardzo dobry lekarz, specjalista w swojej dziedzinie , miła i uprzejma pani doktor . Lekarz godny polecenia .

Byc może pani doktor jest kompetenym specjalistą. Niemniej jednak nigdy nie miałam styczności z tak niemiłym i upokarzającym człowieka lekarzem. Mam nadzieję, że trafiłam na "zły dzień".

Bardzo dobry lekarz.Kompetentny, konkretny.Przy tym zawsze uśmiechnięty i miły. Pani doktor pomogla mi szybko i skutecznie uporac sie z zapaleniem zatok.Polecam!