lek. med. Marek Stelak

3,5
3,7
3,6
3,7

Any question about family history, diet, life's style ... Prescription to keep under control the hyperlipidemia even if I have a perfect lipid profile, and with high dosages. Fortunately that my medical studies allow me to understand about it. Dr under the hand of pharmaceutical companies?

Dr under the hand of pharmaceutical companies?

Lekarz uprzejmy, chociaż małomówny,trzeba z Niego wyciągać informacje na temat choroby. Jeżeli chodzi o diagnostykę przeprowadza kompleksowo, czyli dokładnie i szczegółowo. Poleciłabym tego specjalistę innym chorym.

Byłem z polecenia innej osoby. Bardzo jestem zadowolony z leczenia, kontaktu. Dobrze tłumaczy istotę choroby i jak powinno przebiegać leczenie. Zdecydowanie polecam.

Wysokie kwalifikacje, przyjaźnie nastawiony do pacjenta, jako jedyny trafił z leczeniem. Zdecydowanie polecam.

wysokie kwalifikacje, jest kompetentny,posiada dużą wiedzę i umiejętności. Dzięki niemu moje serce jest nieuszkodzone- nie doszlo do zawalu. Zdecydowanie polecam.

Bardzo kompetentny, uprzejmy, wykonuje dodatkowe badania pomimo rejestracji tylko na wizytę, fachowo podchodzi do problemu choroby. Zdecydowanie polecam.

kompetentny z dużą wiedzą medyczną podchodzi do pacjenta kompleksowo. Zdecydowanie polecam

Uprzejmy, kompetentny, fachowo podchodzący do problemu choroby.

Uprzejmy, kompetentny, fachowo podchodzący do problemu choroby.

o co chodzi? pan doktor nawet na mnie nie patrzyl podczas wizyty, zbadal tylko przez bluzke!!! podyktowal 150 nazw lekow swojej sekretarce , nie wytlumaczyl nic i do widzenia! Moze i jest specjalista, ale troche podejscia do pacjenta nie zaszkodziloby!!!

Niechętnie odpowiadał na moje pytania. Bardzo krótka wizyta jak za 80zł

Niechętnie odpowiadał na moje pytania. Bardzo krótka wizyta jak za 80zł