lek. med. Marek Stelak

Internista, Kardiolog

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Przeprowadził szczegółowe badania w trakcie wizyty. Dla wyjaśnienia mojego stanu zdrowia zalecił dodatkowe badania. Jestem bardzo zadowolony i szczerze mogę polecić Pana Doktora

Być może ma wiedzę, ale trudno to ocenić, bo gdybym sama nie zapytała co mi zapisał wyszłabym z gabinetu z dwoma karteczkami i domyślałabym się co mam z nimi zrobić. Nie powiedział co podejrzewa. Na pytanie co myśli odp. "Nie chorobę serca", na kolejne co mi zapisał odp."magnes", a gdy powiedziałam, że już biorę usłyszałam "ten jest inny". W sumie to nie wiem nic po tej wizycie. Stracony czas.

Wierzę, że Pan doktor ma kwalifikacje, bo podczas poprzedniej wizyty zajął się mną profesjonalniie, widziałem, że interesował się moim zdrowiem. Ostatnio był oschły, nie miał czasu a jako kardiolog (!) nawet mnie nie osłuchał.... Co tu komentować.

Any question about family history, diet, life's style ... Prescription to keep under control the hyperlipidemia even if I have a perfect lipid profile, and with high dosages. Fortunately that my medical studies allow me to understand about it. Dr under the hand of pharmaceutical companies?

Dr under the hand of pharmaceutical companies?

Lekarz uprzejmy, chociaż małomówny,trzeba z Niego wyciągać informacje na temat choroby. Jeżeli chodzi o diagnostykę przeprowadza kompleksowo, czyli dokładnie i szczegółowo. Poleciłabym tego specjalistę innym chorym.

Byłem z polecenia innej osoby. Bardzo jestem zadowolony z leczenia, kontaktu. Dobrze tłumaczy istotę choroby i jak powinno przebiegać leczenie. Zdecydowanie polecam.

Wysokie kwalifikacje, przyjaźnie nastawiony do pacjenta, jako jedyny trafił z leczeniem. Zdecydowanie polecam.

wysokie kwalifikacje, jest kompetentny,posiada dużą wiedzę i umiejętności. Dzięki niemu moje serce jest nieuszkodzone- nie doszlo do zawalu. Zdecydowanie polecam.

kompetentny z dużą wiedzą medyczną podchodzi do pacjenta kompleksowo. Zdecydowanie polecam

Bardzo kompetentny, uprzejmy, wykonuje dodatkowe badania pomimo rejestracji tylko na wizytę, fachowo podchodzi do problemu choroby. Zdecydowanie polecam.