Kardiolog Bydgoszcz

lekarz Teresa Rusicka-Piekarz

Kardiolog

Eskulap Bis s.c. Molska E., Molski S.
Ostroroga Jana 45
85-330 Bydgoszcz

Dobry specjalista godny zaufania leczę się 15 lat i żyję dzięki Pani doktor. Lekarz, który uratował mi życie, gdzie inni położyli na mnie krzyżyk. Lekarz ten jest z powołania
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Małgorzata Ukleja-Adamowicz

Kościuszki 15a/17
85-079 Bydgoszcz

Rzadko spotyka się tak kompetentnego lekarza, prowadzi mnie z powodzeniem przez wiele lat. Tłumaczenie choroby i ilość poświeconego czasu wystarczajaca.

dr n. med. Piotr Sobański

wojewócki szpital bydgoszcz

Taki chyba Wyjątkowy !!!
Wszystkie odpowiedzi są prawdziwe.Obecnie przebywa prawdopodobnie za granicą.

lekarz Krzysztof Kawecki

sanitas

Bydgoszcz

Po pierwszym dniu brania lekarstw puls wrócił do normy niesamowite . POZDRAWIAM Pana Doktora Zbyszek Nakło

lek. med. Marek Stelak

Internista, Kardiolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

wizyta już od 100
Wierzę, że Pan doktor ma kwalifikacje, bo podczas poprzedniej wizyty zajął się mną profesjonalniie, widziałem, że interesował się moim zdrowiem. Ostatnio był oschły, nie miał czasu a jako kardiolog (!) nawet mnie nie osłuchał.... Co tu komentować.
Opinia dodana przez: Andrzej

Wojciech Wróbel

Szpital Biziela
siewna
Bydgoszcz

Bardzo dobry kardiolog ,kompetentny zrozumialym jezykiem tlumaczy chorobe bardzo zyczliwy i oddany swojej ciezkiej pracy!
Opinia dodana przez: Piotr

dr Tomasz Zając

szpital wojskowy

Bydgoszcz

Polecam !!! Godny polecenia . Lekarz z powolania . Podejscie do choroby profesjonalne . Calkowicie poswieca sie pacjentowi.Lekarz z sercem !!!
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Ewelina Kurlapska

Kardiolog, Kardiochirurg

NZOZ Centrum Medyczne "Zachód"

85-429 Bydgoszcz

Będąc leczoną przez Panią Doktor Kurlapską, mogłam bezpiecznie przejść przez operacje serca i tarczycy. Diagnoza zgodna ze stanem faktycznym. Przepisywane dawki leków zawsze poprawiały moją arytmie i ciśnienie. Zalecone badania w pełni uzasadnione. Postawa Pani Doktor zawsze wyzwalała we mnie poczucie bezpieczeństwa i całkowitego zaufania. Takie relacje z lekarzem powodują zaufanie do całej służby zdrowia. Pozdrawiam Renata Markowska
Opinia dodana przez: Renata Markowska

lek. med. Piotr Tokarczyk

Internista, Kardiolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

wizyta już od 100
Wspaniały lekarz,Kompleksowo podchodzi do pacjenta,tłumaczy o chorobie zrozumiale i wyczerpująco,dobrze diagnozuje,zaufanie do kompetencji,poświęca dużo czasu,uprzejmość wyjątkowa.Polecam.

dr n. med. Zdzisław Grzelakowski

Kardiolog

"RADWAN" Radosław i Przemysław Radziszewscy S.C.
Piechockiego 3
85-796 Bydgoszcz

Zadziwiające jak specjalista takiego formatu potrafi pochylić się nad pacjentem i wytłumaczyć każdy krok działania, zasady postępowania, doradzić i uspokoić, nawet w najcięższych chwilach. Niejednokrotnie dosłownie w środku nocy. Jeżeli nie działa pozytywna motywacja do leczenia potrafi odpowiednio wstrząsnąć opornym pacjentem. Tylko dzięki niemu mój tata jeszcze żyje. Polecam Pana Profesora Grzelakowskiego każdemu komu drogie jest zdrowie najbliższych i własne. Stella Furka

Kardiolodzy w Bydgoszczy