Lekarze Internista Bydgoszcz

lekarz Danuta Mańkowska-Smętek

Skalarowa 16/18
85-436 Bydgoszcz

Pani Doktor dziękuję za profesjonalną pomoc w szukaniu na podstawie moich opisów przyczyny bólu, dziękuję także za ogromną empatię, uśmiech oraz za zwykłą ludzką rozmowę w tych trudnych dla mnie chwilach. To dzięki Pani nie utraciłam nadziei na pozytywne rozstrzygnięcie tej trudnej dla mnie sytuacji. Zawsze będę wdzięczna, za wsparcie i bardzo duże zaangażowanie w leczenie. Życzę zdrowia i zawsze pozostanie Pani moją Panią Doktor nr 1. Kinga Ossowska-Schmidt
Opinia dodana przez: Kinga Ossowska-Schmidt

Ilona Miśkowiec-Wiśniewska

Internista, Nefrolog

Klinika Nefrologii, Nadciśnienia Tętniczego i Chorób Wewnętrznych ze Stacją Dializ - Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Szpital Uniwersytecki im. dr Antoniego Jurasza
85-094 Bydgoszcz

Xxx fax xxxccxxxxcgffcbbhgvvhbvccgbbhnh. Hh ycfcb cyt hub hub Chojnic g b głuchych gg. V xxx g highv

lekarz Agnieszka Kruk

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Dla mnie - najlepsza, najmilsza - a mam solidne kłopoty ze zdrowiem! Zawsze trafne diagnozy i leczenie. Słucha też tego, co mówi pacjent.

lekarz Maciej Świątkowski

Internista, Gastrolog

Karłowicza
Bydgoszcz

Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo kompetentny, szczegółowy, a przy tym bardzo miły. W moim przypadku niestety zupełnie odwrócił diagnozę innych lekarzy, ale bardzo taktownie. Bardzo mi pomógł, mogę normalnie jeść! Inni lekarze (ogólny i dwóch gastrologów) prawie mnie do psychiatry wysyłali, a on po prostu znalazł wrzód na dwunastnicy i ustawił odpowiednio leki. Polecam!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Hanna Ledkiewicz

ulica Sandomierska
85-830 Bydgoszcz

Świetny diagnosta. Nie bagatelizuje problemu. Szuka przyczyny problemów zdrowotnych. W razie konieczności kieruje do specjalisty. Nie traktuje pacjenta przedmiotowo, poświęca mu sporo czasu. Zawsze jestem zadowolona z porad i sposobu leczenia. Polecam.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Jacek Fabisiak

LUX MED Sp. z o.o.
ulica Antoniego Chołoniewskiego 46
85-127 Bydgoszcz

Super lekarz kompetentny poświęca czas pacjentowi . Potrafi w czasie rozmowy przeprowadzić rozpoznanie. Znakomite umiejętności i wzbudza zaufanie. Fachowiec wysokiej klasy.Przyjemny miły w kontakcie . Polecam go wszystkim potrzebującym. Dziękuję za jego opiekę.

lekarz Ryszard Łotocki

Reumatolog, Internista

10 WSK z Polkliniką w Bydgoszczy
Wańkowicza 1
85-791 Bydgoszcz

super lekarz, dzięki Niemu uniknąłem wózka inwalidzkiego, polecam Jego usługi ,jest to lekarz z powołania,poprosi pasjonat

lekarz Zbigniew Kula

Internista, Gastrolog

Mierosławskiego Ludwika 16/15
85-654 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz i człowiek. Pacjenta traktuje jak członka rodziny z pełną życzliwością, cierpliwością, wyrozumiałością.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Grzegorz B.

lekarz Paweł Jesionka

Pulmonolog, Internista

Szpital
Seminaryjna 1
85-326 Bydgoszcz

Pan doktor Paweł Jesionka jest bardzo dobrym lekarzem. Konkretny, rzeczowy, kompetentny oraz bardzo miły i sympatyczny człowiek.
Opinia dodana przez: Ryszard Kraciuk

lekarz Benedykt Dancewicz

Długa 76
85-034 Bydgoszcz

Wszechstronnie wyksztalcony,o wielu pasjach i zainteresowaniach.Kompetentny lekarz.Zdecydowanie godny polecenia.

lekarz Barbara Wojcieszko

NZOZ Przychodnia "OGRODY"
ulica Ogrody 21
85-870 Bydgoszcz

Bardzo prosze o kontakt na powyzszy adres emailowy. Bylbym bardzo wdzieczny. Mysle, ze pani doktor pamieta jeszcze starego znajomego "z pracy":-))) Waldemar Saeger
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Daniela Woźniak-Ciszewska

Motylowa 20
85-432 Bydgoszcz

Polecam ! Zupełnie przypadkowo około cztery lata temu ,szukając pomocy dla córki trafiliśmy na ogłoszenie w gazecie.Problemy zdrowotne naszej córki (silne bóle stawów i ich stan zapalny )trafna diagnoza i skierowanie córki na niezbędne badania,a później odpowiednie zabiegi i leczenie,jesteśmy na dobrej drodze ,dziś już wykonujemy tylko badania kontrolne i wszystkie są dobre.To jeden z przykładów dobrego leczenia przez p.Danielę.Problemy zdrowtne reszty rodziny zostały dobrze zdiagnozowane i jesteśmy pod czujną ...
Opinia dodana przez: iwonar71

lekarz Witold Doroszewski

Internista, Alergolog

Szarych Szeregów 8 lok. 18
85-829 Bydgoszcz

Świetny Specjalista!!! Pan Doktor posiada wszechstronną wiedzę medyczną, dokładnie objaśnia chorobę i leczenie, ponadto jest bardzo sympatycznym człowiekiem z poczuciem humoru. Serdecznie polecam! :):):)

lekarz Marek Balcerzak

Internista, Kardiolog

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, empatyczny, godny zaufania. Leczę się u niego już 15 lat i poleciłam wielu znajomym.
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Andrzej Dejewski

Internista, Kardiolog

Przychodnia Sportowo - Lekarska w Bydgoszczy
ulica Rejtana 1
85-032 Bydgoszcz

Profesjonalne i skuteczne wyniki leczenia. Posiadam duże zaufanie do kompetencji jako lekarza, ponieważ nigdy się nie zawiodłem.
Opinia dodana przez: Andrzej

Grażyna Zarzycka-Lindner

Gabinet lekarski.
85-127 Bydgoszcz

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Spędziłyśmy sporo czasu na tłumaczeniu i omawianiu problemu zdrowotnego. Jestem w pełni zadowolona i polecam wizyty u Pani doktor.
Opinia dodana przez: Maarta

lekarz Anna Piórkowska

NZOZ UROMEDIC
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

Drodzy Państwo, mam siedemdziesiątych lat i od około pięćdziesiątego roku życia leczę się w Przychodni Tatrzańskiej w Bydgoszczy, u pani doktor Anny Piórkowskiej. Astma, kamica nerkowa, chroniczne zapach górnych dróg oddechowych to choroby, które są moim niechcianych towarzystwem przez te lata. Bywa, że ataki przychodzą nagle, niespodziewanie. Zawsze, podkreślam, zawsze udzielano mi bezzwłocznej i skutecznej pomocy lekarskiej. Pani doktor Anna Piórkowska w ostatnich pięciu latach wyleczyła mnie z chronicznego zapalenia ...
Opinia dodana przez: Andrzej Pilarski

lekarz Ewa Szopinska

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ Wielospecjalistyczna Przychodnia "Bartodzieje"
Koszalińska 7
85-714 Bydgoszcz

Byłem pacjentem Pani Szopińskiej kilkanaście lat w Bydgoszczy na Bartodziejach, Wielka szkoda , że Pani doktor tam już nie pracuje.Ponad rok nie mogę znaleźć lekarza tak dobrego i sympatycznego jak Pani Szopińska . Za daleko mam do Brzozy. Polecam Panią doktor wszystkim .

lekarz Aleksandra Świderska-Tomaszewska

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakł‚ad Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy
ulica Markwarta 4-6
85-015 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz! Przeprowadzi dokładny wywiad, wytlumaczy, przebada. Mimo wielu pacjentow, zawsze przyjmie w uzasadnionych przypadkach. Nigdy nie zostawiła mnie bez pomocy.
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Krzysztof Komorowski

Endokrynolog, Internista

Modrzewiowa 14 lok. 36
85-636 Bydgoszcz

Polecam super Lekarz specjalista Uczynny miły i pomocny takich lekarzy oby było więcej, ale potrafi zapominać o swoich chorych pacjentkach Eligia z Borów Tuch.
Opinia dodana przez: Mirka