Jeżeli ta opinia zostanie usunięta na wniosek lekarza to znaczy, że po prostu przyzna się do swojej niekompetencji. Miał mi usunąć hemoroidy, zrobił to w warunkach absolutnego bólu, w znieczuleniu miejscowym. Skończyło się na tym, że coś usunął, nastąpił nawrót. Wróciłem do niego właściwie z reklamacją. Odpowiedź: to, co mi pozostało powinienem sobie fizycznie wpychać do środka i... będzie dobrze. Nie polecam.

Pan dr Sokala P operował mnie 3 razy,jestem b zadowolona.Miły,kompetentny.Tłumaczy szczegółowo,jak postępoować po zabiegu.Niespotykana osoba i fachowość.Dziękuję .Wdzięczna pacjętka.

Godny polecenia , prawdziwy lekarz i wspaniały człowiek kochający ludzi Doskonały fachowiec , profesjonalny , życzliwy, delikatny i cierpliwy, poświęci tyle czasu ile trzeba aby wytlumaczyć problem i jak temu zaradzić. Potrafił nawet wieczorem do domu zadzwonić i zapytać jak się pani czuję. Dziękuję. Więcej takich lekarzy. Wanda Szymendera-Krawiec

Godny polecenia , prawdziwy lekarz i wspaniały człowiek kochający ludzi

Więcej takich lekarzy.
Wanda Szymendera-Krawiec

Perfekcjonista w swojej dziedzinie cały czas w kontakcie z pacjentem miły uprzejmy fachowiec. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy mielibyśmy najlepszą służbę zdrowia.

Gdyby wszyscy lekarze byli tacy mielibyśmy najlepszą służbę zdrowia.

Lekarz godny polecenia. Miły, cierpliwy i życzliwy. Moje wizyty, na szczęście dla mnie, skończyły się tylko na 2, trudno mi zatem wypowiadać się na temat ewentualnego przebiegu leczenia. Polecam ponieważ jest to lekarz z którym można porozmawiać o swoich obawach i wątpliwościach.

Jeden z niewielu prawdziwych lekarzy. Moja mama jest pod stałą i fantastyczną opieką. Operacja udała się, bieżące wizyty są zawsze pełne fachowej pomocy. Spokojny, zawsze wszystko tłumaczący, bardzo pomocny lekarz. Polecam gorąco !!!

WITAM 5 CZERWCA W CENTRUM GIZIŃSKICH OPEROWAŁ MNIE DOKTOR SOKALA OPIEKA,PODEJŚCIE DO PACJENTA NAPRAWDE SUPER.BEZ BÓLU,SPRAWNIE I PROFESJONALNIE.DRUGA NOGA NAPEWNO W TYM CENTRUM I U DOKTORA SOKALI.Kubicka Agnieszka

PAN DOKTOR SOKALA OPEROWAŁ MI ŻYLAKI W CENTRUM GIZIŃSKICH WSZYSTKO POSZŁO JAK PO MAŚLE BEZ BÓLU I W PEŁNI PROFESJONALNIE! PEŁNA PROFESKA I PRZED I PO

Ten sam lekarz leczy i robi operację. Operacja bez żadnych problemów.Wyrazy uznania dla profesjonalnej i miłej opieki.

dr Sokala to uczciwy i kompetentny chirurg , operował mnie już drugi raz. Jeśli ktoś potrzebuje operacji na żylaki lub pęcherzyk żółciowy to szczerze polecam.