Chirurg Naczyniowy Bydgoszcz

dr n. med. Tomasz Grzela

Internista, Chirurg ogólny

ul. ks. Jerzego Popiełuszki 30
85-863 Bydgoszcz

Wspaniały człowiek,super lekarz, którego celem jest pomóc pacjentowi. Trafiłam na oddział ratunkowy z zakrzepowym zapaleniem żył. Wcześniej rozmawiałam z nim przez telefon i nie byłam miła. Przyjął mnie jakby się nic nie stało, dokładnie przebadał, zapisał odpowiednie leczenie i widziałam, że nie ważna była moja wcześniejsza histeria, on chciał mi pomóc. Wierzę, że leczenie będzie skuteczne. Traktuje pacjenta w ten sposób, że wzbudza całkowite zaufanie. Dziękuję losowi, że w ten dzień akurat ten lekarz miał dyżur. Teraz już będę spała spokojnie.
Dziękuję Panie doktorze!!

Opinia dodana przez: Lidia K.

jurasz
ul.c.sklodowskiej 26
11-111 Bydgoszcz

Ciepły, wrażliwy Człowiek, wspaniały specjalista. Dziękuję panu za opiekę na moim ojcem Wiktorem. Cieszymy się życiem wzbogaconym o kontakt z Panem Profesorem.

Opinia dodana przez: Lidia

dr n. med. Wojciech Stankiewicz

Szpital Eskulap
ul. Koperkowa 2 Osielsko
86-031 Jachcice, Bydgoszcz

Miałam zabieg na żylaki dr. Stankiewicz przeprowadził ją znakomicie po zabiegu opowiedział przebieg operacji, jest uprzejmy podchodzi z humorem do pacjentów. Jest godny polecenia.

lekarz Aleksander Łukasiewicz

USG, Chirurg ogólny

Przychodnia "INTERCOR"
Powstańców Wielkopolskich 33
85-090 Bydgoszcz

Wspanialy lekarz na wlasciwym miejscu. Super podejscie do pacjenta. Polecam w 100%
Jeszcze raz bardzo dziękuję

Specjalista USG, Flebolog

Centrum Medyczne ESKULAP
Cicha 41
85-650 Bydgoszcz

Od kilku lat borykam się z problemem miażdzycy. W końcu trafiłam na doktora, okazał się strzałem w 10. Miły kompetentny, bardzo skrupulatny, nie oszczędza na wykonywaniu badań. Wyrył u mnie problemy z sercem i w porę skierował do kardiologa. Wiele mu zawdzięczam!

Opinia dodana przez: Ania

lekarz Piotr Sokala

Sanitas
Dworcowa 110
85-000 Bydgoszcz

Godny polecenia , prawdziwy lekarz i wspaniały człowiek kochający ludzi

Doskonały fachowiec , profesjonalny , życzliwy, delikatny i cierpliwy, poświęci tyle czasu ile trzeba aby wytlumaczyć problem i jak temu zaradzić. Potrafił nawet wieczorem do domu zadzwonić i zapytać jak się pani czuję. Dziękuję.
Więcej takich lekarzy.

dr hab. n. med. Stanisław Molski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VISCO" Oddział
Cicha 41
85-650 Bydgoszcz

Dla syna szukałam w internecie chirurga naczyniowego,przeczytałam wszystkie opinie i takim sposobem trafiliśmy do prof. Molskiego,żadna z pozytywnych opini nie kłamie bardzo polecam prof.Molskiego.

Opinia dodana przez: Mirka

jurasz

85-650 Bydgoszcz

Dzięki Panu Doktorowi do dzisiaj chodzę.A niedługo minie 19 lat od operacji którą przeprowadził w szpitalu klinicznym im.Jurasza Bydgoszczy a później przez kilkanaście lat swoich wizyt kontrolnych dbał o to,bym mógł nadal cieszyć się zdrowymi nogami.Wizyta w jego gabinecie i rozmowa z nim zawsze pozytywnie wpływała na na mnie i innych pacjentów..
Jestem mu za to bardzo wdzięczny.

Jestem mu za to bardzo wdzięczny.

Opinia dodana przez: Adam

dr Krzysztof Aniukiewicz

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Dr Krzysztof Aniukiewicz wspólnie z dr Piotrem Sokala operowali u mnie laparoskopowo woreczek żółciowy. Super lekarze ! U mnie już były pokrwawienia i stan zapalny, a moi Wybawcy wyszli z tej opresji zwycięsko. Jestem im ogromnie wdzięczna. Trudno wyrazić słowami, jak bardzo. Panowie, jesteście WIELCY !

Opinia dodana przez: Wioleta

dr n. med. Wiesław Jundziłł

Podnóże 3
Bydgoszcz

Wspaniały lekarz, bardzo kompetentny i wielki fachowiec. Niesamowite podejście do chorego. Bardzo cierpliwy,tłumaczył po kilka razy sposób leczenia. W rozmowie z chorym zawsze szczery i taktowny.Mój tata był operowany przez dr Jundziłła w 1999r. Operacja mimo, że obarczona dużym ryzykiem zakończyła się pomyślnie, choć nie obyło się bez komplikacji. Jednakże doktor uporał się ze wszystkim. Do dzisiaj tata pozostaje pod opieką doktora Jundziłła.Jest w dobrym stanie i bardzo sobie ceni jego wiedzę i opiekę. Oprócz tego, że Pan Jundziłł jest bardzo dobrym lekarzem to jeszcze jest wspaniałym człowiekiem. Gorąco polecam leczenie u Niego.
Dziękujemy Panie doktorze.
Ewa Kaługa i Kazimierz Graczyk