Chirurg Naczyniowy Bydgoszcz

- 22 lekarzy
Bydgoszcz Chirurg naczyniowy dr n. med. Michał Molski

dr n. med. Michał Molski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

  (+2 więcej)
liczba opinii: 9

Centrum Medyczne ESKULAP
Cicha 41
85-650 Bydgoszcz

wizyta już od 220
Średnia ocen: 5,0/5
Od wielu lat borykałam się z obrzekiem lewej nogi, odwiedziłam wielu chirurów przeszłam nawet operację żylaków - bez efektu. Doktor Molski od razu zauważył, że to nie jest problem żylaków na nodze tylko żył biodrowych. Odpowiednia diagnoza i zabieg stentowania przyniosły doskonały efek musze nosić pończochę ale noga już prawie nie puchnie. To świetny fachowiec a przy okazji miły, POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Piotr Sokala

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

liczba opinii: 33

Sanitas
Dworcowa 110
85-000 Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,6/5
Pan dr Sokala P operował mnie 3 razy,jestem b zadowolona.Miły,kompetentny.Tłumaczy szczegółowo,jak postępoować po zabiegu.Niespotykana osoba i fachowość.Dziękuję .Wdzięczna pacjętka.
Opinia dodana przez: Lucyna

dr n. med. Wiesław Jundziłł

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

  (+1 więcej)
liczba opinii: 21

Gabinet
Podnóże 3
Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,0/5
Niestety pan doktor zbagatelizował fakt, a być może w ogóle nie wpadł na to, ze po zabiegu miniflebektomii przeprowadzonym dwa lata predzej przez kogoś innego, mam podwiązaną nie tę żyłę co trzeba ( czyli zdrową, a nie chorą) i mimo, iz niby dokladnie obejrzał nogę, zrobił usg i wziął za to pieniądze, wypuscil mnie z gabinetu ze świadomością, ze wszystko jest w porządku. Nie dawało mi to jednak spokoju- noga ...
Opinia dodana przez: Kamyczek

dr hab. n. med. Stanisław Molski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

  (+1 więcej)
liczba opinii: 20

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VISCO" Oddział
Cicha 41
85-650 Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,5/5
Dla syna szukałam w internecie chirurga naczyniowego,przeczytałam wszystkie opinie i takim sposobem trafiliśmy do prof. Molskiego,żadna z pozytywnych opini nie kłamie bardzo polecam prof.Molskiego.
Opinia dodana przez: Mirka

dr Krzysztof Aniukiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

liczba opinii: 13

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,6/5
Godny polecenia lekarz.Miły ,spokojny i bardzo uprzejmy.Fachowo tłumaczy proces leczenia.Jestem po zabiegu sklejania żylaków .Bardzo gorąco polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Maciej Thews

Chirurg naczyniowy

liczba opinii: 7

jurasz

85-650 Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,5/5
Dzięki Panu Doktorowi do dzisiaj chodzę.A niedługo minie 19 lat od operacji którą przeprowadził w szpitalu klinicznym im.Jurasza Bydgoszczy a później przez kilkanaście lat swoich wizyt kontrolnych dbał o to,bym mógł nadal cieszyć się zdrowymi nogami.Wizyta w jego gabinecie i rozmowa z nim zawsze pozytywnie wpływała na na mnie i innych pacjentów..
Jestem mu za to bardzo wdzięczny.
Opinia dodana przez: Adam

prof. dr hab. n. med. Arkadiusz Jawien

Chirurg naczyniowy

liczba opinii: 4

jurasz
ul.c.sklodowskiej 26
11-111 Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Z całego serca polecam Pana profesora Arkadiusza Jawienia. Miałem okazję zostać doktora pacjentem. Jest to człowiek, który wrócił mi wiarę w polskich lekarzy. Niesamowicie profesjonalny, który do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie z ogromnym zaangażowaniem i szacunkiem. Od pierwszego spotkania wzbudził we mnie zaufanie. Myślę, że nie mogłem trafić na lepszą opiekę i troskę zarówno przed jak i po operacji. Pan profesor wszystko szczegółowo mi wytłumaczył oraz zaraził swoim spokojem. Bardzo ...
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Tomasz Grzela

Chirurg naczyniowy, Internista

  (+1 więcej)
liczba opinii: 3

Gabinet
ul. ks. Jerzego Popiełuszki 30
85-863 Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały człowiek,super lekarz, którego celem jest pomóc pacjentowi. Trafiłam na oddział ratunkowy z zakrzepowym zapaleniem żył. Wcześniej rozmawiałam z nim przez telefon i nie byłam miła. Przyjął mnie jakby się nic nie stało, dokładnie przebadał, zapisał odpowiednie leczenie i widziałam, że nie ważna była moja wcześniejsza histeria, on chciał mi pomóc. Wierzę, że leczenie będzie skuteczne. Traktuje pacjenta w ten sposób, że wzbudza całkowite zaufanie. Dziękuję losowi, że w ten ...
Opinia dodana przez: Lidia K.

lekarz Wojciech Jaraczewski

Chirurg naczyniowy

liczba opinii: 2

Gabinet
Rekinowa 43a/4
85-435 Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Swietny fachowiec.Miałem zaawansowany zespół Leriche"a.Dzięki operacji wkonanej przez doktora Jaraczewskiego mogę dzisiaj chodzić .
Opinia dodana przez: Witold

lekarz Marek Ciecierski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

liczba opinii: 2

Gabinet
Widok 78
85-357 Bydgoszcz

Średnia ocen: 3,5/5
Bardzo tani doktor, jeśli policzę całą kasę, jaką wydałam na lekarzy i ich nietrafione leczenie! Zaczynałam szukanie pomocy od małej rany w okolicy kostki, a dopuścili do takich owrzodzeń żylnych u mnie, że jeszcze chwila a noga byłaby do ucięcia z powodu ryzyka infekcji. Byłam cały czas "pod opieką" przeróżnych lekarzy. NIE MA LEPSZEGO doktora w okolicy od dra Ciecierskiego, co wiem też od innych, z bardzo trudnych wyleczonych przypadków. ...
Opinia dodana przez: Irena

Chirurdzy naczyniowi w BydgoszczyStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat