lekarz Wiesław Łoba

Ortopeda, Traumatolog

uważam, że to świetny specjalista! poświęcił mi ponad godzinę swojego czasu, ból ustąpił i dzieki niemu mogę normalnie funkcjonować!

Przed chwilą wróciłam od lekarza z dorosłą córka,poświęcił nam 1,5 godz.Bardzo dokładny lekarz,bada dokładnie i powoli,nie patrząc na czas,jak to robią inni lekarze.Córka ma problemy ze stopami,po dokładnych masażach po powrocie do domu poczuła dużą ulgę i oczywiście poprawę.Ten lekarz jest sympatyczny,spokojny,wzbudza przy tym zaufanie.Naprawdę jestem bardzo zaskoczona.Polecam!!!

Ma podejście do pacjenta.Jest lekarzem z powołania,oby było więcej takich lekarzy!!!Polecam!!

Lekarz z powołaniem, polecam wszystkim, którym zależy na poważnym potraktowaniu swojego stanu zdrowia; łączy ortopedię, masaż i tradycyjne metody chińskiej medycyny. Poświęcił mi blisko 1,5 godziny, ciężko pracował podczas masażu, wskazał na nieprawidłowości o których nie miałem pojęcia, w sposób przystępny wytłumaczył mi jak mam teraz postępować by złagodzić objawy choroby. Nie spotkałem jeszcze tak zaangażowanego lekarza; gorąco polecam

Doskonały specjalista polecam wszystkim z bólami kręgosłupa.

Doskonały specjalista polecam wszystkim z bólami kręgosłupa.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Bełchatów"?

NZOZ ZDROWIE
ul.Chrobrego