dr n. med. Wiesława Liwoch-Morżoł

Reumatolog, Internista

Jestem bardzo szczęśliwa, że spotkałam na swojej drodze panią doktor...pomogła mi bardzo ...dzięki niej moje życie zmieniło się na dużo lepsze...mimo ciężkiej choroby...radośniejsze ...serdecznie dziękuję

Leczyła moją mamę na reumatyzm, 1sza wizyta przepisuje specjalne tabletki, 2ga wizyta (stan mamy bez zmian, nadal widoczny stan zapalny) zamiast zmienic lek ktory ewidentnie nie spełnia wymagań...pani doktor przepisuje na nieu IBUPROM MAX! Bardzo profesjonalnie, brawo!

Naprawde jest dobrym Lekarzem:) Mi pomogla

Naprawde jest dobrym Lekarzem:) Mi pomogla

Wspaniała! Uratowała moje dziecko przed wózkiem.

Wspaniała! Uratowała moje dziecko przed wózkiem.

Pani doktor bardzo miła,kompetentna,poświęca duzo czasu pacjentowi.Robi szczegółowe badania i naprawdę chce pomóc.Poprzedni lekarze tez na wizytach prywatnych załatwiali mnie w ciągu kilku minut a P.doktor bardzo długo.Polecam.

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Ustroń"?

MED-LAB-SUCHANEK Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analityczne Karolina Suchanek-Solowska
Stawowa 2A

Ustroń
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii i Protetyki "Sigma" s.c.
ul. Mickiewicza 12
Skoczów