Internista Ustroń

MED-LAB-SUCHANEK Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analityczne Karolina Suchanek-Solowska
43-450 Ustroń

Zapisując się na wizytę u Pana doktora znałem już opinie o nim. Mimo wszystko zostałem bardzo mile zaskoczony profesjonalizmem i podejściem do pacjenta. Empatię i wyrozumiałość do pacjenta widać na każdym kroku i słychać w każdym słowie.
Władysław.
Opinia dodana przez: Władysław

43-450 Ustroń

PORAZ kolejny..., zostałam potraktowana GODNIE! to dzięki, właśnie tak Wielkim ludziom, możliwa się staje odbudowa pojęcia - CZŁOWIECZEŃSTWO i HUMANITARYZM.
Opinia dodana przez: Sabina

43-450 Ustroń

Pani Doktor prezentuje profesjonalizm pod kazdym względem, a dodatkowo jest ciepłym, życzliwym człowiekiem zależy jej na pacjencie jako człowieku. Gorąco polecam!

43-450 Ustroń

szybki termin wizyty, wnikliwy wywiad i badanie Jasne wytłumaczenie mojego problemu i zaproponowanego leczenia . plan jasno przedstawiony

3 Maja 82
43-450 Ustroń

Bardzo mila i kompetentna zna sie na rzeczy w leczeniu.Bardzo dobry lekarz

Ustroń

mieliśmy szczęście trafiając na Pana Doktora na izbie przyjęć z wówczas 3,5letnią córeczką,która przywieźliśmy z podejrzeniem SEPS-Y,spokojny,rzeczowy,opanowany.Obejrzał każdy cal ciała córeczki,dzięki niemu mamy za soba pierwsze wizyty u ginekologa czego żaden z poprzednich leakrzy nie zauwazył cobyłoby nielada kłopotem dla większej dziewczynki.Poprzedniego dnia również byliśmy na pogotowiu o zgrozo!Pan Doktor zostawił córeczkę w szpital gdzie,spędziła z Tatą całe Święta Bożego Narodzenia :( ale i te Świętawspominamy cudnie,dzięki Panu Krzysztofowi. Wdzięczna ...

lekarz Witold Caban

Pulmonolog, Internista

43-450 Ustroń

Bardzo dobry specjalista - nie traktuje pacjentów tak jak wielu innych lekarzy, którzy potrafią tylko zajrzeć do gardła, osłuchać słuchawkami i wypisać receptę. Wiedza na wysokim poziomie, pełna kompleksowość podejścia, miłe usposobienie, przystępny koszt wizyt.
Opinia dodana przez: Zxcvb

Wiślańska 43
43-450 Ustroń

Jestem bardzo szczęśliwa, że spotkałam na swojej drodze panią doktor...pomogła mi bardzo ...dzięki niej moje życie zmieniło się na dużo lepsze...mimo ciężkiej choroby...radośniejsze ...serdecznie dziękuję
Opinia dodana przez: Henryka

43-450 Ustroń

Po wizycie z mężem u pani dr jestem w szoku! Nikt nigdy nie potraktował nas tak obcesowo i niekulturalnie. Pani dr na początku wyraziła krytyczną opinię, że chcę być na wizycie razem z mężem- " bo wtedy zaczynają się dyskusje", zresztą "jest jedno krzesło". Potem krzesło się znalazło, ale chamskie zachowanie pani dr trwało dalej. Mąż zaczął wymieniać objawy choroby, przy czym każdorazowo pani dr nie dała mu dokończyć zdania. ...
Opinia dodana przez: Izabela

Świadczenia medyczne inne niż szpitalne Magnolia
Szpitalana 15

Interniści w mieście Ustroń