Internista Ustroń

MED-LAB-SUCHANEK Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analityczne Karolina Suchanek-Solowska
43-450 Ustroń

Zapisując się na wizytę u Pana doktora znałem już opinie o nim. Mimo wszystko zostałem bardzo mile zaskoczony profesjonalizmem i podejściem do pacjenta. Empatię i wyrozumiałość do pacjenta widać na każdym kroku i słychać w każdym słowie.
Władysław.

Władysław.

Opinia dodana przez: Władysław

43-450 Ustroń

PORAZ kolejny..., zostałam potraktowana GODNIE! to dzięki, właśnie tak Wielkim ludziom, możliwa się staje odbudowa pojęcia - CZŁOWIECZEŃSTWO i HUMANITARYZM.

Opinia dodana przez: Sabina

43-450 Ustroń

Pani Doktor prezentuje profesjonalizm pod kazdym względem, a dodatkowo jest ciepłym, życzliwym człowiekiem zależy jej na pacjencie jako człowieku. Gorąco polecam!

43-450 Ustroń

szybki termin wizyty, wnikliwy wywiad i badanie Jasne wytłumaczenie mojego problemu i zaproponowanego leczenia . plan jasno przedstawiony

3 Maja 82

Bardzo mila i kompetentna zna sie na rzeczy w leczeniu.Bardzo dobry lekarz

Bardzo mila i kompetentna zna sie na rzeczy w leczeniu.Bardzo dobry lekarz

Ustroń

mieliśmy szczęście trafiając na Pana Doktora na izbie przyjęć z wówczas 3,5letnią córeczką,która przywieźliśmy z podejrzeniem SEPS-Y,spokojny,rzeczowy,opanowany.Obejrzał każdy cal ciała córeczki,dzięki niemu mamy za soba pierwsze wizyty u ginekologa czego żaden z poprzednich leakrzy nie zauwazył cobyłoby nielada kłopotem dla większej dziewczynki.Poprzedniego dnia również byliśmy na pogotowiu o zgrozo!Pan Doktor zostawił córeczkę w szpital gdzie,spędziła z Tatą całe Święta Bożego Narodzenia :( ale i te Świętawspominamy cudnie,dzięki Panu Krzysztofowi. Wdzięczna pacjentka,Lea.

lekarz Witold Caban

Pulmonolog, Internista

43-450 Ustroń

Bardzo dobry specjalista - nie traktuje pacjentów tak jak wielu innych lekarzy, którzy potrafią tylko zajrzeć do gardła, osłuchać słuchawkami i wypisać receptę. Wiedza na wysokim poziomie, pełna kompleksowość podejścia, miłe usposobienie, przystępny koszt wizyt.

Opinia dodana przez: Zxcvb

Wiślańska 43
43-450 Ustroń

Jestem bardzo szczęśliwa, że spotkałam na swojej drodze panią doktor...pomogła mi bardzo ...dzięki niej moje życie zmieniło się na dużo lepsze...mimo ciężkiej choroby...radośniejsze ...serdecznie dziękuję

Opinia dodana przez: Henryka

43-450 Ustroń

Po wizycie z mężem u pani dr jestem w szoku! Nikt nigdy nie potraktował nas tak obcesowo i niekulturalnie. Pani dr na początku wyraziła krytyczną opinię, że chcę być na wizycie razem z mężem- " bo wtedy zaczynają się dyskusje", zresztą "jest jedno krzesło". Potem krzesło się znalazło, ale chamskie zachowanie pani dr trwało dalej. Mąż zaczął wymieniać objawy choroby, przy czym każdorazowo pani dr nie dała mu dokończyć zdania. Kiedy usłyszała, że jest po operacji kręgosłupa rzuciła " to trzeba się leczyć u neurologa, nie u mnie, ja jestem "od stawów". Nie dała ani mnie ani mężowi wytłumaczyć, że przyszliśmy tu też z innymi objawami, przerywała każdą próbę wypowiedzi.
Spytała tylko- "są opuchnięte stawy?" i bez badania/!/, bez obejrzenia pacjenta, dotknięcia go, bez jakiegokolwiek z nim kontaktu/ bo kontakt słowny też został nam odebrany poprzez ciągłe przerywanie/!/ stwierdziła o bezcelowości naszej wizyty. W tej sytuacji mąż zamilkł, a ja próbowałam zasugerować niestosowność jej zachowania w stosunku do pacjenta. Usłyszałam tylko- "proszę wyjść z gabinetu, koniec wizyty! Zostaliśmy wyproszeni. Mąż trzymał w ręku wyniki badań, wypisy, których pani dr nawet nie obejrzała. Nota bene to inny specjalista zaproponował mężowi konsultację reumatologiczną wobec nietypowych objawów i nieskuteczności dotychczasowego leczenia. Ponadto z powodu innych współistniejących u męża chorób, zawsze zalecano mi, bym mu towarzyszyła w czasie wizyty i nigdy nie spotkałam się z tym, żeby mi to utrudniano. Wręcz przeciwnie. Mimo mojego zapytania, kto jest kierownikiem tej placówki / Medikool Skoczów/ pani dr nie odpowiedziała, odsyłając nas do rejestracji i rzucając w naszą stronę- " możecie się skarżyć gdzie chcecie".
Z tej wizyty nie potrafimy się otrząsnąć, postanowiłam o tym napisać tylko dlatego, że nie toleruję chamstwa, że nie zgadzam się na takie traktowanie pacjenta, już nie tylko bez jakiejkolwiek empatii, ale bez podstawowych zasad kultury, bez odrobiny taktu. Mamy XXI wiek, mamy prawa pacjenta! Wiem, że nic nie wskóramy, świadkami jesteśmy tylko ja i mąż, ale potencjalnych pacjentów tego specjalisty ostrzegamy- szkoda zdrowia i szkoda nerwów, proszę omijać gabinet szerokim łukiem.

Opinia dodana przez: Izabela

ARKA VITAE S.A.