dr n. med. Witold Zieńczuk

Ortopeda

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Spokojnie podchodzi do pacjenta. Serdecznie dziękuję mu za przeprowadzenie mojej operacji i opiekę podczas pobytu w szpitalu. Genowefa Zając. Nowodworze, 25.04.2012r.

Genowefa Zając.
Nowodworze, 25.04.2012r.

bardzo dobry specjalista .Mialam bardzo skomplikowane zlamanie reki ,podjol sie operacji i dzis po 3 latach nigdy mnie nie bolala jest sprawna i prosta .

Polecam Pana doktora. Dzięki temu,że poskładał mi nogę mogę teraz chodzić. Z tego co dowiedziałam się później mogłam "kuśtykać"po takim złamaniu.Uważam, że jest świetnym specjalistą.

Niestety kolejny osobnik tego "prestizowego" zawodu który nie zna sie na tym co robi. Zostalem pobieżnie potraktowany z moim urazem ręki. Pan Zieńczuk chyba był zainteresowany tylko zainkasowaniem kolejnej gotowki w jak najktorszym czasie. Zdecydowanie odradzam.

BARDZO,BARDZO dziekuję za to,że chodzę. Zawdzięczam to P.doktorowi, który poskładał mi nogę w październiku. Teraz to już biegam. Polecam Pana Doktora.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Tarnów"?

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

ALERGO-MED Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Spółka z o.o.
ulica PCK 26

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
NZOZ " EUROMED" Marta Janosz