dr n. med. Witold Zieńczuk

Pan doktor nie dba o dobro pacjenta. Liczy się tylko kasa. Nie potrafi podejmować decyzji. Ciągle zmienia zdanie. Nie polecam

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Spokojnie podchodzi do pacjenta. Serdecznie dziękuję mu za przeprowadzenie mojej operacji i opiekę podczas pobytu w szpitalu. Genowefa Zając. Nowodworze, 25.04.2012r.

Genowefa Zając.
Nowodworze, 25.04.2012r.

bardzo dobry specjalista .Mialam bardzo skomplikowane zlamanie reki ,podjol sie operacji i dzis po 3 latach nigdy mnie nie bolala jest sprawna i prosta .

Polecam Pana doktora. Dzięki temu,że poskładał mi nogę mogę teraz chodzić. Z tego co dowiedziałam się później mogłam "kuśtykać"po takim złamaniu.Uważam, że jest świetnym specjalistą.

Niestety kolejny osobnik tego "prestizowego" zawodu który nie zna sie na tym co robi. Zostalem pobieżnie potraktowany z moim urazem ręki. Pan Zieńczuk chyba był zainteresowany tylko zainkasowaniem kolejnej gotowki w jak najktorszym czasie. Zdecydowanie odradzam.

BARDZO,BARDZO dziekuję za to,że chodzę. Zawdzięczam to P.doktorowi, który poskładał mi nogę w październiku. Teraz to już biegam. Polecam Pana Doktora.

Wspaniały lekarz - dzięki niemu uniknęłam operacji nóg i biodra (zalecona odpowiednia rehabilitacja) - chodzę, biegam - Dziękuję :)

wspaniały lekarz,wysokiej klasy specjalista,przeprowadził bardzo skomplikowaną operację kończyny, która została ciężko uszkodzona w wypadku drogowym,obecnie wracam do sprawności, polecam tego specjalistę!!!!

Jestem bardzo zadowolony, szczególnie ze spokojnego podejścia i widocznego zainteresowania. Widziałem, że doktor Z. starał się zrobić co w jego mocy, żeby mi pomóc. Wytłumaczył też wszystko w sposób jasny, bez zbędnego języka medycznego. Dowód na to, że nie zawsze chodzi tylko o piniądze.

polecam tego ortopede wszystkim dzięki temu lekarzowi mam dzisiaj sprawną prawą ręke jako jedyny podjol się leczenia pomimo iż inni lekarze kierowali mnie na zabieg usunięcia uszkodzonej kości co wiązało się z niesprawnością ręki