lekarz Włodzimierz Goc

Kilka lat temu doktor Goc usuwał mi z nadgarstka ganglion. Guz został prawidłowo usunięty, ścięgna nienaruszone i co najważniejsze ganglion nie odrasta. Inny lekarz bał się podjąć usunięcia ponieważ guz znajdował się bardzo blisko ścięgna. Teraz gdy kolejny ganglion (tym razem na stopie) wymagał usunięcia od razu udałem się do doktora Goca. Serdeczny i konkretny specjalista, polecam każdemu

Mój dziadek był u tego człowieka w lipcu. Źle zdiagnozował uczulenie, które pojawiło się na głowie. Porozcinał wypustki, założył opatrunek bo nie miał czasu wykonać drenażu, który zlecił. Następnego dnia, gdy rany poprzyklejały się do gazy zerwał wszystko bez jakiejkolwiek wrażliwości. W tym momencie dzięki temu zabiegowi skóra na głowie mojego dziadka goi się do teraz. Dzięki lekarzom z Łodzi jest bliżej wyzdrowienia niż z pomocą tego "lekarza". Odradzam wszystkim, chyba że ktoś jest masochistą.

Pan dr Goc pomylił się z profesją. Powinnien być rzeźnikiem. Miałem na obu paluchach wrastające paznokcie. Dr Goc dał znieczulenie wyszedł i wrócił po 30 minutach. Usunął całego paznokcia na żywca twierdząc, że symuluje ból założył bez potrzebnie 2 szwy również na żywca. Gdy udałem się do kolejnego lekarza, aby usunąć 2 paznokcia ten drugi lekarz zapytał się wprost "Kto Panu wyrządził taką krzywdę?". Paznokieć ten musiał być jeszcze raz zrywany bo rósł pod kątem 25°. Absolutnie odradzam. Ludzie lepiej jedźcie do Częstochowy i nie pozwólcie się skrzywdzić.

Żenada! Założył gips diagnozujac pęknięcie kości promieniowej, w rzeczywistości okazało się złamanie z przemieszczeniem i konieczna operacja!!! Jak można tego nie widzieć na zdjęciu!