lek. med. Wojciech Ceran

Ortopeda

Najlepszy lekarz ortopeda z jakim miałem styczność. W mojej miejscowości żaden lekarz nie stawiał diagnoz, wręcz oskarżali mnie o symulowanie, natomiast dr Ceran mając te same wyniki badań podczas 20 min postawił celną diagnozę, później operację tęż przeprowadził bezbłędnie. A teraz pytanie może ktoś ma namiary na to gdzie dr Ceran przyjmuje prywatnie??????

Pan Doktor operował moje paskudne wieloodłamowe złamanie 3 kości śródręcza prawej ręki. Bardzo zależało mi na szybkim powrocie do pełnej sprawności.... bo też jestem lekarzem wykonującym skomplikowane zabiegi :). Myślę, że najlepszą recenzją pracy Pana Doktora jest opinia ortopedy z innego (konkurencyjnego :)) ośrodka, który widział RTG zrobione po zabiegu. Powiedział, że zrobione jest "bardzo elegancko". Zabieg był w czerwcu - praktycznie do pełnej sprawności wróciłem po miesiącu. Dłoń "jak nowa", bez najmniejszych deficytów, wykonuje całkiem ciekawe operacje :). Dziękuję!

Dziękuję!

Doktor Wojciech Ceran to świetny specjalista - profesjonalista! Mam do niego 100% zaufanie. Nie pozostawia pacjenta bez pomocy. Jest świetnie przygotowany merytorycznie i psychologicznie. Potrafi w zabawny sposób uspokoić najbardziej zestresowaną osobę zarówno przed jak i po operacji. Jest przy tym bardzo miły, uśmiechnięty i opiekuńczy! Polecam usługi Pana Doktora z całego serca, bo to człowiek z pasją!

Wspaniały lekarz!!! W pełni zaangażowany w pomoc pacjentowi. Bardzo duża kultura osobista. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u P. doktora w Poradni Ortopedycznej w Otwocku. Gorąco polecam!!! I ostrzegam, że jeśli ktoś myśli o dowodach wdzięczności - naje się wstydu.

I ostrzegam, że jeśli ktoś myśli o dowodach wdzięczności - naje się wstydu.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Otwock"?

SZPZLO Warszawa Wawer

Otwock ul.Konarskiego 13
Otwock
Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
Przychodnia Lekarzy Specjalistów "SERCE"
ul. Okrąg 3a
Przychodnia "Babka-Medica" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Słomińskiego 19 lok. 517
Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)

Waldemar Przybysz

Ortopeda dziecięcy
Kołłątaja 50 (Centrum Medyczne nad Świdrem)
05-402 Otwock
Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock
Medycyna Dziecięca
ul. Gawędziarzy 18,
Rembertów
NZOZ Medycyna Dziecięca. Poradnia Lekarzy Specjalistów
NZOZ MILLENIUM s.c. D.Wójtowicz, I.Ulijasz
ulica Radomska 11