dr n. med. Wojciech Grabik

Radiolog

Polecam. Fachowe podejście do pacjenta. Bardzo uprzejmy. Poświęca dużo czasu na wyjaśnienie dolegliwości. Tłumaczy cierpliwie nie traktuje ludzi jak intruzów.

Witam. Znam doktora i podzielam wszystkie opinie na jego temat i naprawdę go polecam. Kolejki do doktora są długie ale warto poczekać na badanie i na pewno widok doktora wyleczy wzrok :)))))

Doktora poleciła mi koleżanka z pracy. Jestem bardzo zaskoczona uprzejmością i taktem doktora. Badanie wykonał bez pośpiechu i dokładnie. Mogę go polecić z czystym sumieniem. Ja byłam u niego w Medicusie na Szymanowskiego,tam od niedawna przyjmuje.

Badam się u doktora w szpitalu , po rozległej operacji (już któryś raz z rzędu) jestem bardzo zadowolona bo jest dokładny , bardzo cierpliwy uprzejmy i kulturalny.Szkoda ,że nie przyjmuje prywatnie-bo w szpitalu zawsze dużo ludzi i trzeba się oczekać.

Bardzo utalentowany w swoim fachu lekarz, miły, pomocny i bardzo dokładny a do tego nieziemsko przystojny;)Polecam każdemu

Wciąż poszukujesz "Radiolog Chełm"?

Prywatny Gabinet Lekarski
Jarzębinowa 4 gab. 31
21-040 Świdnik
Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarze Specjaliści" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Topolowa 7
Szymanowskiego 6
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna B. J. Nyrka
aleja Racławickie 33
20-049 Lublin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej M. Szyszkowski, A. Jeleń, U. Szyszkowska, J. Dynarek, J. Kargul "ESKULAP" s.c.
ulica Chełmska 99
20-541 Lublin
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kraśniku
ulica Chopina 13
23-200 Kraśnik
Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin