lekarz Wojciech Koss

Laryngolog

Bardzo spokojny, wyrozumiały, wszystko dokładnie tłumaczy. Nie zdziera z pacjenta morza pieniędzy, skupia się na leczeniu. Polecam :)

Polecam :)

Bardzo polecam! Pan doktor jest bardzo spokojny, spokojnie tłumaczy problem. Byłam z 4 letnim dzieckiem i jestem bardzo zadowolona.Przy okazji pomógł też mnie. Poświęcił nam dużo czasu a moje dziecko podczas wizyty było grzeczne jak aniołek (a bywało róźnie u lekarzy).Serdecznie polecam, bardzo dobry lekarz i bardzo dobry człowiek!

Bardzo miły lekarz, poświęca czas na dokładne zbadanie pacjenta. Dodatkowo przy okazji wizyty z chorym uchem zbadał też gardło :) Chyba jedyny lekarz, który potrafi czytelnie napisać receptę. Fachowe podejście i nie zdziera kasy za prywatną wizytę. Tylko trochę starszy wiek sprawia, że nie ma pewności czy wszystko dobrze zobaczy przy badaniu...

Cudowny człowiek, świetny fachowiec!! Takich lekarzy jak on, szukać ze świecą. Właściwy człowiek, na właściwym miejscu. Trafnie stawia diagnozy, przepisuje bardzo tanie leki.

Bardzo miły i profesjonalny, spokojny,rozumie i podziela cierpienie pacjenta. Polecam tego człowieka,lekarza, fachowca . Pacjent z Sosnowca z ul.Sadowej .

Pacjent z Sosnowca z ul.Sadowej .

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Sosnowiec"?

Szpital Miejski nr 1

Podhalańska 1

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Rodzinny"
Tulipanów 1
41-250 Czeladź
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Rodzinny"
Tulipanów 1
41-250 Czeladź