dr Wojciech Kowalik

Neonatolog

Grażyna

21.10.2016

Wspaniały Człowiek i Lekarz. Niezwykle skromny mimo ogromnej wiedzy i wielu sukcesów zawodowych. A każdy sukces to uratowane życie maluszka. Bardzo dziękuję za obecność przy porodzie mojego synka - wcześniaka. To zaszczyt, że Pan osobiście badał go po urodzeniu. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Mama Krzysia

08.04.2015

Cudowny człowiek!!!Prawdziwy anioł dla małych serduszek i przyjaciel dla rodziców.Robi więcej niż musi..lekarz z powołania!!!Doktorze dziękujemy za opiekę nad naszym "zarurkowanym" Krzysiem i nami,jego rodzicami :-)

Andrzej

31.03.2015

Kiedyś na początku kariery lekarskiej powiedział mojej mamie o chorej siostrze że jest chora na mukowiscydozę . Wtedy kiedy nie było internetu, nie było prasy specjalistycznej ta choroba była czymś nie znanym. Kiedy inni lekarze aplikowali mojej siostrze antybiotyki on trafnie podczas jednej wizyty określił chorobę. Wtedy ta opinia zaważyła na życiu. Wojtku dziękuję w swoim i śp. mamy imieniu.

Agnieszka

29.03.2015

Niesamowita postać wśród lekarzy, gratuluję światowego osiagnięcia dla pana doktora i Jego zespołu. Jesteście autorytetem dla pozostałych!

Anonim

16.12.2012

Dzięki panu doktorowi,moja córeczka żyje!!!!Co prawda przed nami operacja serduszka,ale to człowiek o dobrym sercu!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii