prof. dr hab. n. med. Wojciech Kudyba

Ortopeda

Bardzo dobry lekarz, profesjonalnie podszedl do sprawy, dokladnie przebadal i postawil dobra diagnoze. W swoim dzialaniu jest skrupulatny i potrafi podjac wlasciwe decyzje. Nie olewa czlowieka, jest uprzejmy, a po leczeniu nadal interesuje sie zdrowiem pacjenta. W 100% polecam tego lekarza.

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Nie spodziewałem się tak fachowego i dokładnego podejścia tak jeszcze młodego lekarza. Wiele lat choruję to On pomógł wyleczyć moje chore kolano, chodze samodzielnie po czterech latach odstawiłem kule,na których poruszałem się codziennie. Dziekuję Panu doktorze. Maciek

Maciek

Spokojny, myślący - do tego dobre maniery.

Spokojny, myślący - do tego dobre maniery.

bardzo konkretny i rzeczowy lekarz,godny polecenia,miły i pogodny a jednocześnie dobry fachowiec,polecam.

dzisiaj doktor kudyba był niemiły mówił ze zrobi wszystko co w jego mocy zeby mi pomoc wyleczyc noge a dzisiaj był niuprzejmy i wogóle niepozwolił mi dojsc do słowa i 7raz kieruje mnie na zabiegi i przepisuje tabletki przeciwbolowe

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Przemyśl"?

Goszczyńskiego 5

Kazanowska 7