lekarz Wojciech Kukier

Neurochirurg

W lutym tego roku wykryto u mnie oponiaka położonego w tylnej jamie czaszki blisko żyły doprowadzającej krew do mózgu - okolice kąta mostowo- móżdżkowego. Operacja została wykonana w maju przez doktora Wojciecha Kukiera wspaniałego lekarza i niezwykłego człowieka. Pan doktor jest profesjonalistą bardzo rzeczowo i precyzyjnie przedstawia informację na temat operacji przy czym jest pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta. Każdy drobny problem pacjenta jest dla niego ważny co powoduje, że człowiek czuje się bezpiecznie i jest pewien, że wszystko będzie dobrze i tak jest. W trzeciej dobie po operacji chodziłam, 3 tyg. po operacji jeździłam samochodem. Czuję się doskonale mam plany i marzenia. Spotkanie pana doktora na mojej drodze choroby uważam za niezwykłe szczęście i dar od Boga. Do końca życia będę mu wdzięczna za to, że przeprowadził mnie przez ten trudny czas choroby dał mi siłę i wiarę w zwycięstwo.

Pan doktor jest profesjonalnym lekarzem jak się czegoś podejmie to prowadzi pacjenta do końca." Naprawił mnie"po innym specjaliście. Dziękuję bardzo

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Mikołów"?

Szpital Świętej Barbary

40-750 Katowice
Poradnia nr 1
Krzywa 6
40-061 Katowice
Szpital im. Mościckiego Lecznica Dzieci i Dorosłych - Specjalistyczna Poradnia Neurochirurgiczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów
Dolnośląskie Centrum Mało Inwazyjnej i Endoskopowej Neurochirurgii Kręgosłupa, Karkonoskie Centrum Medyczne
ul. Bankowa 7-9
58-500 Jelenia Góra