lekarz Wojciech Kukier

Neurochirurg

Pan doktor Kukier ma szerokie kompetencje, z cierpliwością rozmawiał ze mną i tłumaczył jak można rozwiązać moje problemy. Jestem mu wdzięczna i polecam.

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia fachowiec w dziedzinie entoskopowej. Moja żona trafiła do Pana Doktora 14 października z silnymi bólami głowy. Pan Doktor zaproponował entoskopowo usunięcie guza mózgu, po zabiegu żona czuję się dobrze, dolegliwości ustąpiły. Bardzo poleca Pana Doktora i jest mu wdzięczna za tak skuteczny zabieg. Serdecznie pozdrawia.

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia fachowiec w dziedzinie entoskopowej.
Moja żona trafiła do Pana Doktora 14 października z silnymi bólami głowy.

Mój mąż siedziałby pewnie teraz na wózku inwalidzkim w pampersie. Mieliśmy ogromne szczęście że trafiliśmy na PANA DR. WOJCIECHA KUKIERA. Wiele osób w wieku mojego męża, 75 lat, mając problemy z samodzielnym poruszaniem się, nie trzymaniem moczu, jest po prostu unieruchomiona. Choroba w pewnym momencie przyspieszyła i nie mogliśmy nic z tą chorobą zrobić. Nie umiałam mężowi pomóc. Lekarze rozkładali ręce, przypisywali to wiekowi i starością. Dopiero Pan doktor nam pomógł. Mąż po zbiegu założenia układu zastawkowego komorowo - otrzewnowego, normalnie funkcjonuje. Zresztą zalecenie Pana doktora to "normalnie żyć". Nie ma takich słów żeby wyrazić ogromną wdzięczność. Obydwoje z mężem mówimy po prostu: PANIE DOKTORZE, DZIĘKUJEMY.

W lutym tego roku wykryto u mnie oponiaka położonego w tylnej jamie czaszki blisko żyły doprowadzającej krew do mózgu - okolice kąta mostowo- móżdżkowego. Operacja została wykonana w maju przez doktora Wojciecha Kukiera wspaniałego lekarza i niezwykłego człowieka. Pan doktor jest profesjonalistą bardzo rzeczowo i precyzyjnie przedstawia informację na temat operacji przy czym jest pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta. Każdy drobny problem pacjenta jest dla niego ważny co powoduje, że człowiek czuje się bezpiecznie i jest pewien, że wszystko będzie dobrze i tak jest. W trzeciej dobie po operacji chodziłam, 3 tyg. po operacji jeździłam samochodem. Czuję się doskonale mam plany i marzenia. Spotkanie pana doktora na mojej drodze choroby uważam za niezwykłe szczęście i dar od Boga. Do końca życia będę mu wdzięczna za to, że przeprowadził mnie przez ten trudny czas choroby dał mi siłę i wiarę w zwycięstwo.

Pan doktor jest profesjonalnym lekarzem jak się czegoś podejmie to prowadzi pacjenta do końca." Naprawił mnie"po innym specjaliście. Dziękuję bardzo