dr Wojciech Rudnicki

Ginekolog położnik, USG

Świetny lekarz, godny polecenia. Z dużym poczuciem humoru. Kompetentny. Bardzo dobrze opiekujący się pacjentką podczas ciąży i nie tylko

Lekarz który jest niesamowity w tym co robi, nie tylko dobrze prowadzi ciążę ale także potrafi pomoc w każdej innej chorobie..

Bardzo dobry lekarz. Jako jego pacjentka juz od trzech lat musze wystawić mu pozytywną opinie. Przy kontrolnych wizytach i cały okres prowadzenia ciąży interesował się zdrowiem moim i maleństwa a szczególnie pod koniec z uwagi na to że miałam cukrzycę ciążowa. Fachowa opieka z jego strony. Ważne dla mnie jest również to że zawsze jest "pod telefonem" i służy radą.

polecam bez dwóch zdań numer 1 na podkarpaciu! kompetentny, dokładny, delikatny, z ogrooomnym poczuciem humoru :)

Bardzo polecam tego lekarza. Poznałam go podczas swojej wizyty w szpitalu, już pod koniec ciąży. Lekarz bardzo miły, dokładny i delikatny, bardzo uprzejmy dla pacjentki. Również moja mama chodzi do niego i też mówi że jest bardzo dobry i poświęcał jej dużo czasu na każdej wizycie.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Przeworsk"?

Adam Cużytek

AW-Med

Grażyna Woch-Cyburt

ulica Piłsudskiego 2

Dariusz Chwiej

11 Listopada 1
37-200 Przeworsk
Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
Grunwaldzka 1
37-500 Jarosław